Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk első randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk első randin? Hova vigyem stb?

Figyelt kérdés
Eddig csak leveleztünk elég egyértelműek a szándékok azzal nincs probléma! :DDDD El szeretném hívni randira de nem tudom hová és hogy mit csináljunk, gondoltam rá hogy moziba az jó is lenne de az nem elég (mert film közepén nem lehet ismerkedni)...utána még kéne valami csak a mozi környékén nincs sok programlehetőség :/// Hova lehetne még menni? Ha például elmegyünk egy plázába ott mit tudunk csinálni? Jolvan beülünk valahová..és akkor..? :O 14/F
2012. máj. 13. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
állatkert?
2012. máj. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 menta34 ***** válasza:
Beszélgessetek:)
2012. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha jó idő lesz, akkor hívd meg fagyizni!
2012. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a mozi szuper ötlet, nem feltétlenül kell a film alatt ismerkedni, ráértek utána is. A mozi után elmehetnétek sétálni,fagyizni, közben meg ráértek ismerkedni.
2012. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidd el hullámvasutazni. Meglesz az izgalom, te meg megmutathatod, hogy mennyire élvezed a félelmet, mennyire tokos vagy. Aztán hívd meg fagyira és sétáljatok egyet egy olyan helyen, ahol kevés az ember.

Jegyezd meg, ha a hullámvasút után lekoptat (ami sima ugy mert sok az ember, nem kell magyarázkodni, simán leléphet) akkor nagyon nem jossz be neki. De ha elmegy veled édeskettesben sétálni, ahol már csak ényleg teérted van ott, akkor bejossz neki. 16/f

2012. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!