Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nézne ki, ha a kezébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézne ki, ha a kezébe nyomnám a telefonszámomat?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, tetszik egy fiú és nemsokára találkozni fogok vele egy rendezvényen. Hülyén nézne ki, ha (már ha a közelébe tudnék kerülni), akkor a kezébe nyomnám a telefonszámomat? már kétszer is összefutottunk hasonló eseményen, és szemeztünk is sokat, de egyikünknek sem volt lehetősége odamenni a másikhoz...Mit szólna? Ribancnak tartana?

2012. máj. 14. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Arra nincs idő, hogy dumáljatok, ismerkedjetek? Az elég fura, hogy a markába teszel egy cetlit aztán már ott sem vagy. JObb híján elmegy de nem az igazi.
2012. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nem, ez egy szakmai rendezvény lesz, sokan lesznek ott...kollégák, múltkor is miattuk nem tudtunk "közelebb kerülni" egymáshoz.

22/L

2012. máj. 14. 13:09
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
nyomulós, spontán, merész. szerintem sikeres lehet, bár kissé ribis, de az nem feltétlenül rossz
2012. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Van itt fiú? Ő mit szólna hozzá, ha ez történne vele? És persze nem vok 100% vadidegen számára, hiszen 2x már szemeztünk hosszan...
2012. máj. 14. 13:12
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

én vonaton tettem meg ugyanezt.


szemeztünk többször,de odajönni nem mert,az milyen már hogy én odamegyek,igy cetli,számom,leszállás előtt kezébe nyomtam :)

jól sült el,bár kellett jópár nap mire fel mert hivni,együtt voltunk jóideig

2012. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok és lány

esetkor mindketten huszonykevés évesek voltunk

2012. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem biztos, hogy bejön nála.Hagyd, hogy Ő lépjen előbb.
2012. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Gyávák a pasik. :-DD
2012. máj. 14. 13:16
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha egy sornyi, csattanós kis flörtöt is odarittyentesz a cetlire, akkor szerintem tetszeni fog neki. Vagyis én így volnék, vele, főképp, ha egy olyan csaj csinálná, akivel többször is szemeztem.
2012. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A "csattanós kis flörtön" mit értesz? Mit írjak a cetlire?
2012. máj. 14. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!