Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az állatorvosom, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az állatorvosom, úgy láttam engem is szemügyre vett-. Miért nem udvarolt akkor? Mert felirták a telefonszámomat. Miért nem irt sms-t, hogy szivesen meghivna kávézni?

Figyelt kérdés
A facebookon és iwiwen kikukkoltam, néha jár be, iwiwen nyáron volt utoljára, és az van kiirva kapcsolatban. Kéne a pasi. Hogy bombázzam szét a kapcsolatukat? Vagy irjak e-mailt?
2011. dec. 3. 17:45
1 2 3 4 5 6
 1/60 A kérdező kommentje:
Fontos lenne az is, hogy csábitsam el? Az nagyon ku.rvás, ha bámulom? Ugye az? Azt akarom, hogy ö udvaroljon, ö akarjon nagyon, ö kepesszen értem. Nagyon jóképü pasi, sportos is, látszik rajta a magabiztosság. Szóval kitudja, lehet nem kepeszt igy nöért. Pedig nekem kéne ez a pasi.
2011. dec. 3. 17:50
 2/60 anonim ***** válasza:
100%
Az volt kiírva, kapcsolatban. Akkor ezért nem hív. Ne keresd te sem.
2011. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy másfajta kutyákat kedvel, mint amilyen te vagy. Mondjuk abban biztos vagyok, hogy levennéd a lábáról. ha e-mailt írnál neki, hiszen erre viszonylag kevés eb képes. Őszintén szólva nekem már az is csoda, hogy ide a GYK-re tudsz kommentelni, sőt kérdést kiírni. Ha esetleg az állatorvosod mégis az emberekre bukik, ne keseredj el, értékes kutyus vagy, megtalálod majd a hozzádillő párt.
2011. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik az én állatorvosom. :(


Egy nyúl

2011. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
100%
és ezt miért az állatok kategóriába írtad ? XD jóég azért mert állatorvos? szerintem csak megnézte a segged meg a csöcsöd amugy meg szarik rád magasról!
2011. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

húúú, de vicces volt itt valaki, aki egy kutyáról irt.


tényeg kéne a pasi, és szivesen szétrombolnám a kapcsolatát. bár tudom, ez nem megy. lehet szeretönek bevállalom. még nem tudom. ritka jo pasi.

2011. dec. 3. 17:54
 7/60 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor sajnálom, hogy nem lehet a kérdezőket is lepontozni. Tudod mit kéne szétbombázni? Az arcod, te ribanc.
2011. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%

1. ez nem állatos kérdés csak azért mert pont az állatorvost nézted ki

2. lehet hogy csak beképzelted hogy "szemügyre vett" téged, talán csak futólag rád nézett

3. undorító dolog "szétbombázni" egy kapcsolatot, lehet hogy boldog párkapcsolatban van, és tökre nem érdekled Te.

2011. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz kérdező? Mert engem is stíröl az állatorvos, hátha ugyanaz... ő is jó pasi, de van családja.
2011. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, te hány éves vagy?XD Az, hogy szemügyre vett, még nem feltétlenül azt jelenti, hogy tetszel neki, lehet, csak elbambult. De még ha meg is nézett téged, akkor sincs sok esélye, hogy keresni fog. Szerinted te vagy az egyetlen csaj, akit megnéz? Pasiknál a rád néz nem egyenlő azzal hogy rögtön össze akar jönni veled.. Az meg elég undorító, hogy szét akarod bombázni valakinek a kapcsolatát. Gondolj bele, hogy esne ez a barátnőjének. De ha nagyon be akarod égetni magad, írj neki egy e-mailt:D
2011. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!