Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább, pl help?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, pl help?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy angol tanárhoz járunk és megtetszett nekem így hát facebookon beszélgettem vele aztán úgy köszöntünk el hogy még beszélünk . Szerintetek mennyi idő múlva hívjam el őt és ha elhívom akkor egyből randira vagy vmi olyan eseményre ahol többen lennénk? Elég fura ez most nekem mert így még nem hívtam el lányt randira hogy együtt jártam vele valahova. Szval hogyan tovább? :D (jah igen ő is szeged környéki)

2012. máj. 14. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
először jobb lenne csak elhívni sütizni, egy üdítőre, aztán moziba, és aztán a csaj úgyis kapcsolni fog, ha meg nem, akkor hívd randira
2012. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Odd Retard ***** válasza:
Ki ez a srác, már le lehet kopni tesó ő már az enyém gtfo
2012. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wolfgang válasza:

Szerintem legjobb, ha úgy hívod el, hogy ketten mentek valahova, különben könnyen átcsúszhat a dolog ilyen "legjobb baráti" viszonyba.

Az hogy hova, attól függ, mennyire romantikus alkat, és hogy mennyire vagy te az. A mozi végülis jó, de jehet, hogy jobb, ha megleped valamivel... Légy kreatív :D

2012. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennyi időt várjak kb amég elhivom?
2012. máj. 14. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
nem érdemes várni. vagy bejössz neki vagy nem. ha nem jössz be hiába udvarolsz neki hetekig, hiába próbálsz meg bármit eredménytelen lesz minden. viszont ha bejössz neki, ugyan minek várnál? addig üsd a vasat amíg meleg
2012. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!