Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem bírom tovább a várakozást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább a várakozást és a kételyeket bűnbe estem, hogyan leckéztessem meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác már lassan egy éve beszélgetünk interneten keresztül húzza halassza az időt de még nem jött el mindig azt mondja hogy várjak rá ne adjam fel hamarosan lejön, de annyira csalódott vagyok és azt mondja amit szeretnék hallani.Másik országból való állítólag bonyolult a papír munka a határon. De nem ez az első eset hogy csődbe ment a találkozás már 3 alkalommal mondja hogy lejön .Határidőt is tűztem ki mondtam is neki és cseppet sem tetszett neki és mindig azzal jön ha nem tudok várni akkor hadlyuk abba a pillanatba.De mikor én írom körbe hogy semmi értelme akkor meg pánikól és magyarázatot ad mindenre hogy miért ne hagyjuk abba. Mind a ketten ragaszkodunk a másikhoz mert minden nap beszélünk és hiányzik a beszélgetés ha kimarad 1-2 nap, soha nem láttam élőben csak skypen .Tudom elég marhaság és reménytelen dolog várni rá de mi van ha tényleg szándékában áll csak tényleg nem tud még lejönni , én meg most dobok fel mindent, vagy ha csak hülyít akkor meg fölösleges.De akkor meg nem értem miért várat és miért pont én kellek neki mikor közelebbi biztosan akadna neki hamarabb , és miért beszélgetne velem minden nap?Hogyan gyorsíthatnám fel az eseményeket hogy ne keljen hónapokat várnom ? Ha tényleg csak szórakozik velem akkor hogyan leckéztessem meg?Hogyan verjem ki a fejemből hogy ebből nem lesz semmi?Hiába hogy tetszik, fel kellene ébrednem az álomvilágból. 24 éves vagyok .Első internetes ismerkedésem eddig mindig személyesen ismerkedtem.Légyszíves kíméljetek a kemény kritikáktól!

2012. máj. 9. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
HADLYUK?
2012. máj. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"várjak rá ne adjam fel hamarosan lejön, de annyira csalódott vagyok és azt mondja amit szeretnék hallani.Másik országból való állítólag bonyolult a papír munka a határon. De nem ez az első eset hogy csődbe ment a találkozás már 3 alkalommal mondja hogy lejön .Határidőt is tűztem ki mondtam is neki és cseppet sem tetszett neki "


Vannak, akik cska a virtuális kapcsolatra mennek és az igérgetésre, eszük ágában sincs a tettek mezejére lépni. Ez az egyik lehetőség.


Nekem is volt ilyen "chatszerelmem", akivel közel laktunk, mégis volt 3 füstbement találkaidőpontunk, ahol ő nem jelent meg, mindig valami mesével jött, negyedszerre már nem próbáltam, mert világos volt, hogy ez direkt van.... Ekkor előrukkolt valami a korábbinál ígéretesebb dologgal, de az meg tisztességtelen volt... sohasem találkoztunk...

2012. máj. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Folytatom: a megleckézetetésre tipp: egy másik regisztráción is összeismerkedsz vele Te vagy egy bizalmasod, és akkor kiderül, hogy őt is csak hülyíti-e.

Esetleg ismerőseivel összespanolhatnál, hogy infót szerezz róla, milyen jellem.

2012. máj. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eygébként nekem nincs otthon számítógép és net, próbáld ki, ha Neked se lenne. Ekkor kénytelen volna masik csatornan is kapcsolatba lépni Veled, ha valósak a szándékai. És ez ne levél legyen!:)
2012. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet egyáltalán nincs külföldön :)

A netes ismerkedés sajnos már csak ilyen játék...

2012. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a sajnálatos helyzet hogy tényleg külföldi vízfolyásosan beszél külföldi nyelven és töri a magyart de magyarul is nagyon jól tud beszélni.Sőt ráadásul idegen szavakat tanít nekem is, hogy értsek én is valamicskét.Ha csinálok egy másik facebookot idegen fényképpel akkor és felveszem ismerősnek akkor szerintetek utána tudnék járni úgy hogy ne derüljön ki?És hogy mennyire komolyak a szándékai beszélgetni vele és felszedni hogy el játsza e ezt mással is.Vagy ez oltári szemétség tőlem hogy nem hiszek benne 100 % -ban?De legalább megtudnám mi a szitu.Ne álltassam magam feleslegesen.
2012. máj. 9. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!