Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony lányok! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony lányok! Van köztetek olyan, aki egyedülálló? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Írjatok kort és magasságot is!

2012. máj. 14. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
165 cm, 16, és mert baj keverő lány vagyok, és nem érdekel a szerelem
2012. máj. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én tanyán lakom és itt nincsenek korombeliek
2012. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem a magassággal van a gond, ha vki egyedülálló 150 cm-vel :D
2012. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért vagyok egyedülálló, mert most nem szeretnék senkit.

Egyébként 158cm és 17.

2012. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem az nem baj, ha egy lány alacsony, attól még cukibb is :D
2012. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
161 vagyok, 15 éves, de szerintem nem azért egyedülálló valaki, mert alacsony. azért, mert most épp nincs senki a láthatáron. egyébként pedig minden olyan embernek üzenem, aki most nem él párkapcsolatban: szinglinek lenni nem azt jelenti, hogy egyedül vagy, hanem azt, hogy bárki a tied lehet! szerintem ez egy elég fontos dolog, ami alapján ha éled az életed, sokkal boldogabb leszel :D
2012. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha lány valóban akárki a tiéd lehet, hiszen te válogatsz, de fiúként ez már nem érvényes! :D


Beszopta az összes fiú rendesen! :D

2012. máj. 14. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:

6.válaszoló vagyok.

ez azért nem teljesen igaz, kedves kérdező. kivéve persze, ha a büdös ribancokra hajtasz, mert akkor tényleg nem lehet bárki a tied. őket azok kapják meg, akik jól néznek ki, van egy rakat pénzük, és jó teljesítményük van az ágyban. viszont ha nem ezek a lányok jönnek be, akkor (a normálisabb csajok közül) akárki a tied lehet, hiszen még ha nem is nézel ki olyan jól (csak példa) de tudod, hogy miket szeret a kiszemelt lány, és úgy viselkedsz vele, amit ő szeret, akkor beléd fog zúgni. és ahhoz hogy úgy tudj viselkedni, csak meg kell ismerned. a szerelemben nincs logika... de egy kicsi azért van. a kezdetekkor. utána már nem lehet kiszámítani, de ha már ott tartotok, érvénybe lépett az első szabály, miszerint bárki a tied lehet :) vagy nincs igazam?

2012. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!