Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékot ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot ajánlanátok névnapjára?

Figyelt kérdés

Sziasztok mindenki! :)

Én 21f,ő 22n, nem vagyunk még együtt,csak beszélgetünk,meg találkozgatunk.. :)

18.-án lesz a névnapja,nekem meg a születésnapom,szeretném valami egyszerű, de még is különleges ajándékkal meglepni,és itt nem (aranyékszerre gondolok):) Lehet butaság,de gondolkodtam karkötőn,esetleg 2egyforma karkötő, egy szimbólummal, aminek az egyik fele nálam, a másik az ő karkötőjén van, tudom, lehet hogy butaság, ezért kérdezném a ti véleményeteket!

Köszönöm mindenkinek! Szép napot!



2012. máj. 15. 09:44
 1/6 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha még nem vagytok együtt akkor nagy hülyeség lenne olyasmit venni ami összeköt titeket. Simán vigyél neki egy szál rózsát vagy valami kisebb virágcsokrot.
2012. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt mások is mondták :)

Minden virágnak megvan a maga "jelentése" azon gondolkodtam, hogy csináltatok neki egy csokrot, amiben van 1szál vörös rózsa(szerelem virága).

1 szál sárga rózsát(vidámság jele)

1 szál szegfűt(komoly szerelem virága)

1szál Kálát (a szépség virága)

Ezekből egy csokrot, nagy butaság szerinted?

2012. máj. 15. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó egy csokor, hogy miből az a te dolgod, szerintem úgyse fog belegondolni, hogy melyik virág mit jelent.
2012. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem! Hát akkor lesz egy szép csokor,meg veszek neki vmi kis édességet, másra nem tudok gondolni... :)

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 15. 10:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a szegfűt kicserélném másra, mivel a legtöbb emberben az temetői virág. pl rózsa ha nem is vörös sokkal inkább jobb döntés lehet.
2012. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elmentem a virágboltoshoz, jó ismerősöm, ő ajánlott egy jó összeállítást, a "barátnőm" rózsaszín mániás, ezért úgy döntöttünk, hogy 4szál rózsaszín rózsa, a közepében meg egy szál vörös rózsa, díszítve mindenféle dolgokkal, meg egy raffaellót vettem neki, biztos örülni fog neki.. :)


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!

2012. máj. 15. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!