Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti összejönnétek egy "sánta"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy "sánta" csajjal?

Figyelt kérdés
A lánynak gondolom csípőproblémái lehetnek, ezért úgymond nem tud rendesen menni. Ti összejönnétek vele ? és mit gondolnátok ha egy barátotoknak ilyen gondokkal küszködő barátnője lenne ?

2012. máj. 15. 13:35
1 2
 1/19 guido ***** válasza:

Hát én egy éjszakára bevállalnám, kifosztanám a lakását és elfutnék. Úgyse tudna Utolérni engem xD


Mellesleg viccet félretéve. Ne ez akadályozzon téged, ha szereted akkor igy fogadod el őt ;)

2012. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok álszent lenni, ezért azt mondom, hogy nem. Bár attól függ, hogy mennyire sántint.
2012. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Az élet sajnos kegyetlen, a természetes szelekció törvényei azt mondják, hogy párosodás szempontjából a legjobb genetikai állománnyal rendelkező nőstényt kell megszerezni.


Viszont a szívemre hallgatva, ha azon kívül hogy "sánta", egy tünemény, aki mellett öröm leélni egy egész életet, akkor mindenképp összejönnék vele, és nem engedném el soha. Bár legyünk őszinték, ennek nem olyan sok valószínűsége van...

2012. máj. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, rendes, helyes lány akkor igen. Szóval ha sántaság nélkül is szeretném, akkor ezzel is.
2012. máj. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Majd még meglátom.

De pl ő azért szeretne aki vagyok. Nem csalna meg. Jó háziasszony lenne a későbbiekben.

Sok tinilány meg rohan utána,mert úristen ez jól ki van gyúrva. De a konyhát, hűséget sokan közülük nem ismerik. Nem általánosítani akarok, csak van egy pár ilyen.

2012. máj. 15. 13:47
 6/19 anonim ***** válasza:

kérdező, az előbbi válaszoddal bizonyítottad, hogy normális, némileg konzervatív gondolkodású vagy. Gratulálok! sajna én már nagyon kevés ilyennel találkozok.

Szerintem hajrá! ha úgy gondolod összejönne, és te is szeretnéd, akkor mindenképp menj! csak aztán te se csald meg soha.

2012. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Engem biztos ez nem gátolna meg, ha tetszene, vagy beleszeretnék. A barátnőd, vagy később feleséged akár évek múlva is lehet olyan beteg, hogy meg nem tud mozdulni, vagy kerekesszékbe kerül, gondolom akkor ezért nem hagynád el, vagy szeretnél ki belőle.
2012. máj. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Még kérnék tanácsokat. Szüleitek hogy reagálnák le vagy valami.


De ilyenért azért nem hagynám ott a feleségem. Az nem igazi férfi.

2012. máj. 15. 13:56
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem. Sajnálom.
2012. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
hogyne!! nem tudna elszaladni:)
2012. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!