Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy csajjal akinek utáljátok a legjobb barátnőjét?

Figyelt kérdés

az a baj hogy bír engem a csaj,csak a legjobb barátnőjével rosszban vagyunk...és tuti hogy ő folyton keresztbe tennem nekem..

lányok is írhatnak ők mit tennének ha ez lenne a helyzet..


2010. jún. 23. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha bír a csaj, és a bnője eddig nem tudta lebeszélni rólad, akkor nem gáz.

Én simán összejönnék vele, max választania kell, de ha nem téged választ, akkor meg nem lett volna értelme.

2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnő aki utál téged nem jó előjel később baj lehet belőle. Szoval vagy nem jössz a másik lánnyal össze, vagy ha igen kibékülsz de gyorsan a másikkal.
2010. jún. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
csaj v_k.....velem is volt már így,de ha a csaj annyira szeret téged h akármit megtenne h neked jó legyen nem fogja hagyni h a bnője miatt veszekedjetek meg stb...én mindig is úgy voltam vele h inkább legyen barátom aki szeret meg minden minthogy egy bnőm aki előttem mutatja a szépet és a hátam mögött meg lemond a ....-ig....a pasiddal sokkal több mindent meg tudsz beszélni amit a pletykás bnővel pedig nem
2010. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. jún. 24. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!