Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat tőlem? Máris le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? Máris le akar feküdni?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel eddig nem volt semmi, de elég régóta ismerjük egymást közös munkahelyről és egyikünk se (én legalábbis nem) gondoltunk rá hogy lehetne valami, de egyik nap együtt buliztunk és nála aludtam. nem feküdtem le vele de azóta is beszélünk telefonon és kérdezi hogy mikor tudnánk legközelebb találkozni. esetleg ha csak ugy tudnánk megoldani akkor megint aludhatnék náluk, de közbe tervezi a nappali programokat. a közelmúltban tudtommal nem volt barátnője. mikor vele aludtam nem próbálkozott be úgy hogy lefektessen csak átölelt és csók. ezek után mit akarhat?
2009. jún. 26. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobban összejönni veled..túl forróra sikeredhetett az a csók. De ugye nem akarod ellökni ha le akar veled feküdni?
2009. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatot szeretne veled kialakítani. Azaz a barátnője legyél. Nem minden férfi akarja a nőt mindjárt ágyba vinni még akkor sem ha ott alszik mellette. Tapasztalt.
2009. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak szexet akar:)

Szerintem örülj,hogy kifogtad őt,mert mostanság nem sok ilyen férfi van...

De ezt a könnyűvérű nőcskéknek köszönhetjük..

2009. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!