Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15-17 éves csajok, mit kereste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 éves csajok, mit kerestek a hasonló korú fiúkban, mit vártok tőlük?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
ÉRTELMET
2012. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
általában ezek a lányok 22-26 éveseket keresnek.
2012. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
semmit, mert nincs is mit. na jo tisztelet a kivételnek, de még a 18 évesek között is a többség agyhalott és visszafejlödött agyilag, sajna ez van.
2012. máj. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

már nem azért de a 3as válasza ugyanúgy vonatkozik a másik nemre is

18/F

2012. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
F@SZT.
2012. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam, mikor a barátom 18, ez nem tudom mennyire hasonló kor. Most már 17 és 20 évesek vagyunk, 2 éve együtt:) Semmit nem kerestem benne, de mindent megtaláltam, amire szükségem van.

Szeret, és ezt ki is mutatja, nagyon szépen beszél velem, sokszor bókol. Őszinte velem, meghallgat, így aztán el tudok neki olyan dolgokat is mondani, amiket másnak nem. És én is őszinte vagyok vele természetesen. Érti a humoromat, sőt, neki is nagyon jó humora van, folyton szívjuk egymás vérét, de iszonyatosan imádom, hogy izomláz van a hasamban a nevetéstől minden alkalom után. Okos, olvasott, érti amit mondok, mindenhez hozzá tud szólni. Látszik rajta, hogy komolyan tervez velem, nem akar már másokkal próbálkozni. Bár a megismerkedésünk előtt eléggé kicsajozta magát:) Tud fejlődni a kapcsolatunk, mert meghallgat, és próbál változtatni, ha úgy gondolja, hogy igazam van. Nagyon jó ember, cseppet sem önző, mindig a szerettei érdekeit tartja szem előtt.

És persze a szex is isteni vele. És ami a legdurvább, hogy mindezek ellenére is férfi marad, egyáltalán nem tűnik papucsnak, aki állandóan behódol. Nála nem működik az érzelmi-zsarolás, sírás, csak az emberi beszéd:D Szóval ha úgy érzi, nincs igazam, hiába fenyegetőznék szakítással, úgyis eljátszaná, hogy nem érdekli:D

Persze nem biztos, hogy minden lány ennyire előre tervez a barátjával. Sokan ki akarják élni magukat, több fiút kipróbálni. Erre nekem nincs igényem, így örülök, hogy megtaláltam a tökéletes társat számomra.

Mondjuk aztán ki tudja, mi lesz pár év múlva.

Szóval így összefoglalva, szerintem minden lány TÁRSAT keres a barátjában.

2012. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsó... te debreceni vagy???
2012. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem:)
2012. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elárulom srácok az értelem nem annyira korfüggő mint hiszitek.Aki ebben a korban egy barom,az később sem lesz sokkal jobb.És őszintén,ahány lánynak eddig bejöttek ,egyiknek sem kellet az "értelmem"
2012. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elsősorban a komolyságot.:) Persze fontos a humorérzék, hogy ne vegyen mindent halálosan komolyan, de azért jó ha lehet vele értelmesen beszélgetni, nem csak ilyen "ki, kivel, mikor, hol, mit csinált" témában.

Plusz pont ha van kreatív hobbija.. például gitár, festészet, írás vagy akár kertészkedés.

Szeresse a természetet, ne egész nap a TV előtt üljön, ne utasítsa el élből a kultúrát.. Többször is szerettem volna képgalériába menni, de valahogy mindenki leszólta eddig.:D

Ezen kívül ne várja el hogy discoba vagy kocsmába járjak vele. Akkor már inkább egy-egy fesztivál, vagy rockkoncert.:)


Persze ha valaki ezeknek nem felel meg teljesen, attól még simán van esélye, csak felsoroltam a "tökéletes" tulajdonságokat az én szemszögemből.:D

2012. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!