Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki ha 17 éves fiú létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha 17 éves fiú létemre még nem volt barátnőm? Szerelmem már volt még van is 7 éve de nem merek rákérdezni.

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem ciki! de miért is nem kérdezel rá már 7 éve ????
2009. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ciki. A mai világban persze sok kortársad (illetve kortársunk) így gondolhatja, de ne foglalkozz velük. Majd jön, mikor jönnie kell. Nem járunk? XD

14/L

Csak viccelek. ; )

2009. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
kiváncsi lennék milyen az a szerelem:) keress valódi szerelmet.
2009. jún. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
másra nem bírok rá nézni de öt meg nem érdeklem ezért is nem akarok leégni elötte , amugy egy oszt-ba is jártunk
2009. jún. 27. 00:06
 5/14 A kérdező kommentje:
a muteromék folyton azzal szekálnak hogy"mikorlessz már barátnőd" vagy"ugye nem vagy meleg" már nagyon akarok de nemvagyok nagy bulizos lehet ezért?
2009. jún. 27. 00:09
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Én 19 éves vagyok és még nem volt barátnőm.És a kortársaimnak durván fele ugyanebben a helyzetben van.Szóval nem ciki.Bár hogy nekem nincs nőm annak(pedig lehetne mert állítólag "jóképű" vagyok meg "jó fej") oka is van.Mégpedig az hogy később akarok egy megtalált "igazival" BIZTOS kapcsolatot kialakítani.Én nem tudnám idegekkel eltűrni azt ami mostanában a kortársaim között megy.Hogy ez megcsalja ezt,az megcsalja azt,meg ide-oda váltogatni partnereket.Ha engem egy olyan lány elhagyna vagy megcsalna akit a partneremnek tudok és szeretek.Akkor ott az történne hogy a csajt agyonverném azt a férfit akivel meg megcsalt összeverném és késsel lemetszeném a heréit.Hát igen,szokták is mondani hogy "rossz korba" születtem,de hát én már csak ilyen született "keményvonalas" vagyok:)
2009. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Az a ciki,hogy fiú létedre ilyen fostos vagy.:D
2009. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, de ismerkedj és legyél bátrabb... különben nem is lesz.
2009. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az a ciki, hogy 7 (na jó: 2) éve nem mersz odamenni hozzá. Ismerkedj csak meg vele közelebbről, és jelezd neki, hogy érdekled. Hívd el valahová... ha jön, már fél siker.

Ha nem, és meg is mondja, hogy nem akarja - az pedig megkönnyíti, hogy elbúcsúzz tőle, és keress olyat, aki téged szeretne.

Szedd össze magad! Lassan ideje...

2009. jún. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
figyelj.. férfi vagy vagy nyuszi? 17 éves vagy.. mit fogsz mesélni a gyerekeidnek a kamaszkorodról? "jaj fiam még ráérsz meg majd lesz valami apád is így csinálta" ha nem érdekled a lányt, hát keltsd fel az érdeklődését.. ezzel nem arra biztatlak, hogy ess neki egy szeretlekkel hanem csak beszélgessetek egyre többet stb.. és majd akkor... fiatal vagy még.. mit veszthetsz? ha meg kinevet, akkor meg sem érdemel.. annyi lány van.. és biztos akad olyan aki szívesen lenne együtt veled... csak ne legyél gyáva, ezt nem sok lány díjazza.
2009. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!