Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez ma már tényleg ciki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ma már tényleg ciki a 15-20 éves korosztályban?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban azt veszem észre, hogy nem divat a " gentleman"-ként viselkedni? Szóval kinyitni az ajtót a hölgy előtt, segíteni helyet foglalni, bókokkal kedveskedni stb. (gondolom értitek mire gondolok)


A másik része meg az, hogy viszont ahogy elnéztem nincs is rá igény! Szóval a lányok meg nem várják el!


Lehet, hogy konzervatív vagyok?


17F


2011. szept. 4. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg nincs már rá igény, mert szinte hülyének nézik ezek miatt az embert. Én is konzervatív vagyok, de senki kedvéért nem vagyok hajlandó ezen változtatni!
2011. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

A kis ribancok nem tudják mi az, de az értelmes nők értékelik az ilyet. Sajnos utóbbiból van kevesebb.

22/F.

2011. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Legyél bunkó,tapló,udvariatlan.Mai világba ez a nyerő.
2011. szept. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok és elvárom.

Tényleg van sok bunkó férfi, aki képes még a buszon is mindenki elé furakodni, de azért vannak még udvariasak is.

Én ennek örülök, könnyebb választani.:D Bunkók egyből kiesnek a körből.

24L

2011. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy konzervatív,udvarias vagy.Én is ezt vettem észre nemrég, a munkahelyemre jött egy srác,23 éves, és kvára nem akarta kinyitni valahogy sosem az ajtót előttem, de aztán csak megszokta...Mert hogy nekem fura volt,hogy nem jut eszébe...miközbe előtte együtt cigiztünk.
2011. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Engem mostanában feltűnően sokszor előreengednek, legyen az ajtón, vagy buszon, vagy ülőhelyen. És korosztálytól függetlenül, van hogy velem egykorú, van hogy jóval idősebb. Én nem várom el, de ha ilyen van akkor mosolyogva megköszönöm. Szerintem ez azt jelenti hogy egy kis udvariasság is került az emberbe, pedig volt mikor meglepődtem, mert olyan "nagymenő" szerűségű pasik is előreengedtek hogy én lepődtem meg rajta (nem néztem ki belőlük).

18/l

2011. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:56


csak azért engedtek előre, hogy megbámulják a formás testedet :D


ilyet én is szoktam, minden kanos pasi ezt csinálja szerintem

2011. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


Kedves utolsó, elég nagy baj, ha csak ezért engeded előre a nőket...

2011. szept. 4. 20:25
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Barátommal is így jöttem össze. Látta milyen sok cuccot cipelek és odajött, hogy segíthet nekem. Ez nekem nagyon imponált. (mondjuk sokáig mondogattam ,hogy nem kell, de a bőrönd súlya győzött felettem) :D
2011. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez a bőröndös, igen aranyos kis történet!
2011. szept. 4. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!