Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinál miket kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinál miket kell kérdezni és miről kell beszélni egy nővel, hogy szimpatikus legyek?

Figyelt kérdés
Konkrét frappáns kérdések és témák érdekelnének amit be lehetne tanulni, nem az ,hogy "légy önmagad" mert az tudom ,hogy édeskevés, mivel semmi nem jut eszembe ilyenkor ,csak a kínos csönd és a feszültség nő bennem,hogy mondani kell valamit, de mit?? Aztán kinyögök valami oltári baromságot amit egyből megbánok.Vagy ilyen weboldal érdekelne ,ahol le vannak írva jó párbeszédtémák.

2012. máj. 17. 18:41
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
37%
Jó a segged, kő kóla?
2012. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Légy érdeklődő, illetve valóban érdekeljen a nő lényege és élete. Szerintem az sem hátrány, ha humoros vagy. Ne félj belemenni a beszélgetésekbe akkor sem, ha eltérő a véleményed. Én a humoros, korrekt srácokat kedvelem. :)

Az már régen rossz, ha megtanulnál konkrét párbeszédeket. Légy eredeti!

2012. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Weboldal... És akkor bemagolod,és felmondod mint feleléskor? :D Az a jó,ha egy pasi laza,és nem görcsöl azon,hogy milyen hülyeséget is beszél. A legjobb ha a fiú nyitott, olyanokat mond,hogy szakadok a röhögéstől,mert akkor én is tudok oldódani. Szóval csak lazán,és ha eszedbe jut valami jó poén akkor mond egyből,ne gondolkozz rajta :D
2012. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan veszed, hogy ha betanulsz tutinak mondott társalgási témákat és poénokat, akkor nem fogod csúnyán elszúrni az első randit.

Össze-vissza fogsz beszélni, bárhogyan is készülsz előtte.

Csak akkor fog menni, ha élesben gyakorolsz. És bizony, ehhez önmagadat kell adnod. Mert ha nem, akkor később a csaj biztosan levágja, hogy csak papagáj-módra betanultál pár dolgot.

2012. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy mivel foglalkozik, vagy mit akar dolgozni később. Ha megmondja, kérdezd meg, miért. Miket szeret csinálni szabadidejében?

Az fontos viszont, hogy semmiképpen ne kötekedj vele.

2012. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Elő tudok adni betanult szöveget is úgy ,hogy ne tűnjön annak ,de ha nem jut eszembe semmi akkor nincs mit előadni, és elkönyvelnek unalmasnak kukának..A weblapcímet köszönöm a privisnek,jónak tűnik elsőre! :D
2012. máj. 17. 19:12
 7/36 anonim ***** válasza:
De az már régen rossz ha betanulod. Oké,hogy elő tudod adni,de akkor majd minden találkozónál betanulsz valamit? Ne legyél nyálas,komoly,ne dicsérd túl,max mond 2x hogy jó a haja,vagy csinos ennyi épp elég. Legyél vicces,ne feszeng.
2012. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
A sok viccmesélést szeretik a lányok randin,mert írjátok ,hogy legyen vicces a fiú? Azt azért meg lehet tanulni ,van egy rakás a neten is, sok témában.
2012. máj. 17. 19:35
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. De nem úgy,hogy elmond a pali egy konkrét viccet. Hanem a spontán humorokat. Remélem érted :D
2012. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk látok egy kutyát randi közben spontán ,akkor kutyás viccet mondok el,ha cigányt akkor cigányos viccet? :D
2012. máj. 17. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!