Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyha vki nagyon megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha vki nagyon megtetszik és szimpatikus, akkor pl. buszon, metrón milyen indokkal kezdhetnék el vele ismerkedni, anélkül hogy hülyének nézne?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Összeszedném minden bátoságomat, és odalépnék hozzá majd közölném vele hogy nagyon szimpatikus - igy elsőre - és szeretném megismerni.

nagy vonalakban elmondva igy

2012. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a nő kétszer (sliding doors) című filben elég jól csinálja a pasi. első 10 perc körül van az a jelenet.
2012. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én az ilyenbe nem hiszek :) mert nagyon ritka az olyan ember pl férfi aki szemezget egy csajjal a buszon és oda megy hozzá, hogy szimpatikus vagy :) nincs annyi bátorság az emberekbe (tisztelet a kivételnek)
2012. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én már egyszer megcsináltam, bár kellett hozzá kb. egy hónap mire összeszedtem magam - sokszor járt azzal a busszal mint én - és egyik alkalommal megszólitottam, mint mondhatnék felemelő érzés volt, én azt mondtam hogy aranyosnak tartom és szeretném megismerni

1. voltam

2012. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csajként kérdezem:) Fiúként még oké, de egy csajtól nem annyira szokványos.
2012. máj. 15. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Hozom az én jól bevállt módszerem:D

"Szia!:) Légyszi megtudnád mondani hány óra?:D"

rákérdezhetsz, hogy mikor indul a következő busz vagy valami :D Amúgy a fiúk imádják ha dícsérik őket, megdícsérheted a sapiját és rákérdezel hol vette mert valami hasonló típusút szeretnél az ismerősödnek :D

2012. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!