Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak vele? Nem szeretném megbántani (többi lent)

Figyelt kérdés
Na arról van szó hogy 13 éves vagyok és van egy 16 éves fiú akinek tetszem és elhívott randizni és nem szeretnék vele elenni mert nem is nagyon az ideállom és most pont úgy vagyok vele hogy tetszik 1 fiú akivel lehet is valami és nem tudom hogy mondjam meg neki hogy nem szeretnék vele elmenni sehova

2012. máj. 17. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor mondd meg neki, hogy bocs de nem szeretnék veled elmenni.
2012. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont így: bocs, de nem szeretnélek megbántani, nekem más tetszik.
2012. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mert már ma is 1 kicsit idegesített mert nagyon akarja én meg nem akarom őt megbántani
2012. máj. 17. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szó szerint randizni hívott? Amúgy szerintem is az a legkorrektebb, ha elmondod az igazat. Minél előbb, mielőtt beleéli magát.
2012. máj. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt mondta elmehetnénk sétálni stb... de eléggé kihangsúlyozta hogy csak én menjek
2012. máj. 17. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl félénk ahhoz, hogy bármit is lépjen irányodba. De ha kellemetlennek találod a társaságát, akkor ne menj el vele. És mondd meg neki nyíltan, hogy miért nem. Ezt többre értékelik, mint a "dolgom van" típusú kifogásokat, mert utóbbi esetben úgy érzik van még remény.
2012. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak nem érsz rá. Nem akarsz vele, ne haragodjon. Kb. ennyi a sztori.
2012. jún. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!