Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarom megbántani, szakíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom megbántani, szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy 18 éves lányt. Azt vette észre, hogy nagyon gyerekes még hozzám képest. Sajnos eddig nem tűnt fel. A baj csak az hogy tegnap lefeküdt velem. Nem akarom, hogy azt higgye csak meg akartam dönteni, de nem tudom vele komolyabban elképzelni a kapcsolatunk.


25/F


2011. júl. 17. 19:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
dugd meg még1x
2011. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De egy paraszt vagy! Már ne is haragudj....Eddigminden oké volt ameddig meg nem dgtad? undorató féreg vagy. Veled is csinálja ezt a következő nő....azt kívánom.
2011. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem kellet Hello Kittis rajzfilmeket néznem vele :)
2011. júl. 17. 19:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Várj még vele egy kicsit, mondjuk pár hetet. Aztán megmondhatod neki, valószínűleg nem fogja akkormár azt érezni hogy csak kihasználtad :)
2011. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát sz*r ügy L/..
2011. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Pffff...! Eeeeez igen! Eddig nem volt semmi gond, most, hogy megdugtad, szakítani akarsz. Miért? Mert Hello Kitty-s rajzfilmet nézett... XDDDDDDDDDDD

Nagy franc vagy te, hallod-e! :D

2011. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nyafogj valamit arról,hogy még nem vagy túl az előző kapcsolatodon és neked idő kell stb.

Azért ha csinos,akkor heti 1 dugásra én megtartottam az ilyeneket egy ideig.

Lehetne a neve Szerdácska.A szerda úgyis egy rohadt unalmas nap.

2011. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Eddig 3 alkalommal találkoztunk csak. Az is zavar, hogy úgy kell kamuznia a szüleinek, hogy a barátnőjénél alszik amikor velem találkozik. Így hogy legyen komoly kapcsolat?
2011. júl. 17. 19:09
 9/14 anonim válasza:
mond meg neki az őszintét!!
2011. júl. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Háromszor találkoztál vele és már megdugtad.

Most már ne sírj! Oldd meg magad!

2011. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!