Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15/f vagyok nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/f vagyok nagyon tetszik egy lány facebookon rengeteget tudunk beszélni de élőbe nemmegy?

Figyelt kérdés

Nemmerek hozzá odamenni mert félek hogy leégetem magamat előtte vagy nemtudok majd neki mondani semmit...

Eggy iskolába járunk. Nincs semmii önbizalmam mit tegyek?



2012. máj. 17. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig nincs mit tenni, oda kell menni hozzá
2012. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy felest, mielőtt odamész hozzá (de szigorúan csak egyet, az nem nyerő ha dülöngélsz!).
2012. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehogy megigyál már egy felest o.O

Nincs annál kiábrándítóbb, mint amikor egy srác büdösen megy oda egy csajhoz. Még az is lehet, hogy azt hiszi, hogy be vagy rúgva és csak szórakozol vele.

Egyébként ha neten tudtok beszélgetni, akkor nem fogod magad leégetni előtte. Ha kicsit félszeg is vagy először, hamar rá fogsz jönni, hogy nem harap. A (normális) csajok nem azt nézik, hogy mikor röhöghetnek ki.

2012. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bosszukezehosszu válasza:
pedig a feles nyerő ötlet, önbizalmat ad :D
2012. máj. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!