Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek neki, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki, nem vagyok igazán járatos az ilyenbe?

Figyelt kérdés

Na a helyzet az, h van a suliba egy csaj aki bejön nekem és igazából nem ismerem, csak bejelöltem Facebook-on. Az összes csajom aki eddig volt azt nem Face-n "szedtem fel" hanem előtte barátok voltunk és úgy kezdtünk el járni stb... És igazából még így Facebook-on nem ismerkedtem még senkivel, és hát azt akarom megkérdezni, hogy aki ilyen téren járatos az segíthetne, hogy hogy kezdjem el. (pl.: csak nem írhatok neki úgy, hogy : Hello, mi újság, úgy hogy nem is ismerem értitek).

Előre is köszi :D



2012. máj. 18. 15:19
 1/6 A kérdező kommentje:
kicsit hülyén fogalmaztam, de remélem lejött mindenkinek xd
2012. máj. 18. 15:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy neked valaha is volt nőd! :D
2012. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont így.

-Szia, hogy vagy?

-Szia, nem ismerlek, gondoltam rád írok, hogy mi újság van veled? stb...

2012. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lájkolj neki
2012. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

De ha élőben ment eddig is a csajozás/barátkozás, miért váltanál fb-os változatára?

Járt utat járatlanért....

2012. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen szempontból mindegy. Csak a csajok akikkel eddig jártam mindig ők kezdeményeztek, ő nekik jöttem be én stb...Néztem, h pl az ismerkedésnél érdeklődni kell iránta meg ilyenek..de akk is nem írhatok rá így, h: "Szia Mi a hobbid?" érted?
2012. máj. 18. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!