Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek ezzel a férfival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a férfival? Találkoztatok már ilyen "esettel"?

Figyelt kérdés

Én 27 éves vagyok, lány, belezúgtam egy 38 éves férfiba.

Eddig jóbarátok voltunk, de egy ideje elindult valami. Beszéltünk is erről, csak sajnos nem volt józan, nem tudom emlékszik-e egyáltalán miket mondott, de azt mondta, hogy minden kell belőlem, úgy ahogy vagyok és ne legyünk többet csak barátok. Konkrétan kérte, hogy "nyomuljak rá" és én mondjam meg, hogy mikor mi legyen.

Itt a gond. Én alapból nem ilyen vagyok és rosszul érzem magam, ha egy pasit nyaggatok. Ráadásul ő nem egy töketlen fazon, nem értem miért van ez. Eddig azt tapasztaltam, hogy ha egy férfi (ráadásul bevallottan) akar egy nőt, akkor tesz is az ügy érdekében. De itt most teljesen mások az elvárások és nem voltam még ilyen helyzetben, kellemetlen is a dolog, viszont nagyon szeretném ezt a kapcsolatot.

Semmi nem történt egyébként furcsa módon, se csók se semmi, nem is közeledik, de valóban, ha bárhova hívom, jön stb.

Segítenétek értelmezni, hogy miért viselkedik így vagy miért van ez? Köszönöm.


2012. máj. 8. 23:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gesztus részéről, hogy meghagyja neked a döntés jogát mikor mennyit engedsz meg. Ő már ma megdugna. Röviden ennyi.
2012. máj. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
Mennyi apakomplexusos...
2012. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Azt akarja, hogy te kezdeményezz. Ha meg akarod csókolni, akkor csókold meg, stb.! Hajrá, vedd kezedbe az irányítást, előbb-itóbb, ha elkezded, már pörögni fognak az események. :)
2012. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van kapcsolata/családja és ennek tudatában Rád hagyja, hogy mennyire bonyolódsz bele?
2012. máj. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Óóóó. Erre nem gondoltam, de tényleg. Mert annyira elbizonytalanít az, hogy tényleg semmit nem tesz ezért. Viszont én elég nehezen veszem rá magam a nyomulásra, egyszer elhangzott, hogy "bármit tehetek vele", de pl. én nem bírok csak úgy odaállni és lecsókolni valakit. Majd igyekszem. :) Biztos, hogy ez így van?? Mert akkor nagyon örülök. :))) És ezt miért ne tudja józanon is közölni?
2012. máj. 9. 00:09
 6/20 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nincsen se kapcsolata, se családja.
2012. máj. 9. 00:10
 7/20 anonim ***** válasza:
De hozzáteszem, hogy van olyan is, aki csak igérget. Mondani "könnyű", hogy szeret, a megvalósítás egy másik dolog... Lehet, világgá szaladna, ha megcsókolnád.
2012. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Világgá szaladna? Mármint örömében vagy fordítva?:)
2012. máj. 9. 00:15
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát ijedtében, mert csak dumált, nem gondolta komoylan. Érted.

A verbalitásban élte ki magát.

2012. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak Rád bízza a döntést, nem akar befolyásolni, belevinni ebbe a kapcsolatba. Gondolom a korkülönbség miatt. Nálunk is hasonló a helyzet és így utólag már bánom, hogy nem akartam elhinni, hogy tőlem várja a kezdeményezést. én sem vagyok nyomulós/tapadós, így nem könnyű, de ha elfogadod, hogy Ő szeretné és Te irányítasz, akkor minden rendben lesz. Ha Te is szeretnéd, ne habozz! találkozzatok, nem feltétlenül kell neked megcsókolni, elég, ha kimutatod, hogy szeretnéd, akkor már fog lépni.
2012. máj. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!