Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem vagyok elég primitív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok elég primitív, akkor adódhat gondom a párkeresésben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mennyire jellemző az, hogy a primitívebb könnyebben találnak párt?
2012. máj. 18. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés? :D:D Menj el csajozni haver.
2012. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd csak meg a párokat és meg fogod érteni a kérdést!
2012. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát igen.
2012. máj. 18. 23:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Jókedélyű, hülye bunkónak kell lenni, mert a hasonló értelmi képességgel megáldott nők erre vágynak.
2012. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogyne, az éretelmiségiek mindig is kilógtak a sorból!
2012. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha egy férfi szemében nem látom az értelmet akkor biztos hogy nem fogok randizni vele. én is sokszor érzem, hogy a körülöttem lévő emberek nagy része hihetetlenül egyszerű gondolkodású és felszínes,de ennek örülök, mert legalább nem vagyok egy közülük. inkább vagyok egyedül mint egy primitív emberrel. és akad azért nem egy olyan ember is, aki képes összetetten gondolkozni. várj, és találkozni fogsz valakivel, aki nem primitív.
2012. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!