Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leszbikusok! Hogy ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan kérdezték már, de ti hogy ismerkedtek? A csajbulikra csak 18 fölött engednek be, utcán meg tök jó lenne... Csak hiába vannak finom jelzések, mégis hogy mivel szólítom le? Az internetet valahogy nem szeretem...

2012. máj. 19. 00:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
A homoerotikus vonzalom és a homoszexuális „aktus” között a nő esetében sokkal kisebb a távolság, mint a férfiak esetében, s ilyen módon a férfinak az egyikből a másikba átlépni sokkal nehezebb, mint a nőnek. És ez ad magyarázatot arra, hogy miért több a férfiak között a homoerotikus kapcsolat, mint a nők között: a férfiak kapcsolatai ugyanis gyakran megmaradnak a szexualitás nélküli erotikus vonzalom síkján (mint S. Freud és W. Fliess viszonya), míg a nők aránylag könnyen átjutnak az erotika síkjáról a homoszexualitás síkjára.
2012. máj. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
ekkora problémát! ti több közül válogathattok, mint az átlag, nem elég? mások csak a másik nemből - rossz esetben csak az azonosból.
2012. máj. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat...
2012. máj. 19. 10:02
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

nem volt tökre normális, amit írtam (2.)? sztem tökre normális, igaz. a te szemszögedből más lehet.

más örül ha a másik nemből talál egyvalakit, nektek meg ez nem elég, ez érthetetlen. nem rosszból mondom, de tényleg érthetetlen. ismerkedj meg simán egy másik neművel, az nem jó?

2012. máj. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bocs, összekevertem a biszexszel, előző voltam, töröltetheted nyugodtan.
2012. máj. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
A homoszexualitás betegség. Gyógyítani kell.
2012. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Téged kell gyógyítani
2012. máj. 20. 10:38
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

tényleg lehetne gyógyítani amúgy. csak az embereknek nincs önkritikájuk és egyben elfogadnak mindent és ráhúzzák, úgy jó, ahogy van.

de attól nem lesz senki kevesebb h ilyen betegsége van, másnak meg van más, amiről azt hiszi, maga a tökély, pedig egyáltalán nem.

sajnálom egyébként h ilyen problémákkal küzdesz és az ismerkedés is emiatt gond.

2012. máj. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Én az interneten találtam egy nagyon rendes lányt, akivel egy évig voltam együtt. Persze, tudom, azt nem szereted, de megéri próbálkozni.

Amúgy, ha van facebookod, akkor jelöld be az Ösztrosokk szervezőt. Ő főleg bulikra hív meg, de vannak ilyen meleg események is, amiken ha részt veszel, akkor jó eséllyel nem egy hetero lányt fogsz leszólítani. (na jó, ne szólítsd le, csak akármilyen hülyeségről kezdj el vele dumálni, ha szimpatikus vagy neki, akkor mindegy, hogy milyen indokkal szóltál hozzá. Az első lépés a legnehezebb :)) Múltkor például rajzolni lehetett a homofóbia ellen. De vannak filmvetítések meg ilyesmik...

Ha nem akarod, hogy más meglássa ezt az ismerősödet, akkor csinálj egy kamu facebookot, és így bátran követheted az eseményeket. Akkor már annyi leszbikus személyt jelölsz be amennyit akarsz és velük/általuk képben lehetsz a programokról. Ilyen felhasználók pl: Porond buli; Leszbikus csók; Leszbikus kapcsolatok; Leszbikus Társkereső Mystic; Leszbikusok beszélgessünk.. majd meglátod, sok van. :)

Ez főleg annak jó, aki Budapesthez közelebb lakik. Remélem te is ide tartozol.


De ha nem, akkor próbálj meg ráguglizni, hogy a közeledben vannak-e kávézók, bárok, ahova 18 alatt is mehetsz. Azért remélem nem valami eldugott kis faluban.


Az Ösztrosokk buliról pedig, ami havonta egyszer-kétszer megrendezésre kerül, annyit tudok mondani, hogy nagyon jó a hangulat, én mindig élvezem, csak a végére már hulla fáradt lesz az ember. Tartós kapcsolatot még nem sikerült ott találnom... szóval talán nem is maradsz le sokról.


19/L

2012. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. máj. 20. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!