Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Te összejönnél ezzel a lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Okés, tudom hogy gáz anonim módon így tanácsot kérni, de csak érdekel más mit tenne. 24 éves vékony lányról van szó, aki nagyon tüzes, kb. folyton a szexről beszél, mert most vizsgaidőszaka van több hónapja nem volt pasival. E-maileztünk is ma egy kicsit és amikor kicsit belemelegedtünk azt irta 2 orgazmusa is volt:D Hát nem tudom de tény hogy nagyon ki van éhezve. Vannak tetkói is, meg piercingjei, és elég szabadon a szexualitást tekintve. Már-már annyira hogy engem picit zavar. Amúgy helyes lány, komoly kapcsolatot akartam vele, de az ösztöneim azt diktálják ő nem az a csaj aki ilyen szerelmes/romantikus típus:D Tudom hogy csak a külsőm miatt kellek neki és elsősorban szexre, meg én nem vagyok egy szexcentrikus srác.


Szóval:


A, nem jönnél össze vele, de megfektetnéd 1x

B, nem jönnél össze vele, de szexkapcsolat jöhet

B, összejönnél vele mert neked bejön ez csaj típus

C, zűrös a csaj, ezért hagynád a francba


2012. máj. 19. 23:55
 1/10 anonim válasza:
A és esetleg még a B ! :DD
2012. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is elég kanos vagyok, szóval bírnám a stílusát, de csak ha akkor bontakoztatja ki, ha már együtt vagyunk. Így csak egy kis kurv@ként tekintek rá.


B

2012. máj. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogyha csökkentenéd a szexuális étvágyát, egy szerelmes és romantikus lány lenne belőle. Én kipróbálnám vele hosszabb távon, hogy megtudjam, mi sülne ki belőle.
2012. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok dönteni a B és a C közül, de amúgy két B van.. :D Az első B..
2012. máj. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
B
2012. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
B
2012. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem olvastam el de

A, nem jönnél össze vele, de megfektetnéd 1x

2012. máj. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
C nekem nem kell az ilyen
2012. máj. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ... A mindenképp, ha hagyja utána jöhet a B-ből az első, ha belemegy a dologba :D
2012. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
C. Kapsz jobbat is
2012. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!