Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Igaz csak a nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Igaz csak a nektek külsőre bejövő fiúknak adtok esélyt az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Én azt vallom fiúként, hogy igenis számít a külső, én sem tudnék összefeküdni olyan lánnyal, aki nekem nem vonzó külsőre és bizonyára a lányoknál is így van.


De van pár haverom, akik állítják, hogy jó szöveggel, humorral egy magamféle ronda fiúnak is lehet bájos, vonzó barátnője.


Én ebben nem hiszek, ezért most azon vagyok, hogy sok pénzt szerezzek össze melóval és drasztikusan felturbózom a külsőmet, menő, márkás cuccokkal, kiedzem magam konditeremben és mindent megvalósítok, amit csak fel lehet jobbítani a külsőmön, megjelenésemen.


De ha ez sem lesz elég, akkor nem tudom mit fogok tenni.

Csak, hogy jobban lássátok van a lányok egy része, akikne kén vagyok a helyes pasi és van egy másik rész, akiknek én vagyok a ronda pasi, ez elég fura és kétségek közti is őrlődöm már jó ideje emiatt, igaz én magamról mindig is azt vallottam, hogy ronda vagyok, a mai napig utálom magam, amiért nem lettem magasabb, jobbképű. Nem vagyok magammal megelégedve, ezért is akarom valami mással felhozni az előnytelenségemet.


Szerintetek márkás ruhák, kiedzett test segíthet egy alacsony, csúnya srácon? Van értelme időt és pénzt áldozni vagy reménytelen, hogy valaha is lesz olyan nőm, akivel én is büszkén sétálok kézenfogva az utcán, mert igazán vonzó, csinos külsőre és jellemre is értékes ember egyben?



2012. máj. 20. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
te sík hülye vagy xD
2012. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, olyan embert szerintem fölösleges áltatni, aki egyértelműen nem jön be. Szóval nem az, hogy átlagosnak/szimplának találod, hanem direkte taszít/nem tetszik. Mert az később sem fog tetszeni, és ebben az esetben maximum vásárolni tudod a nőket, ami ha neked bejön oké, bár szerintem felszínes.

Viszont tény és való, hogy tényleg mindenkinek más tetszik. Van, hogy ránézek egy palira, és azt mondom, hogy bottal se böködném, mások meg néznek rám értetlenül, hogy miről beszélek, hát oooolyan helyes. Volt, hogy nekem tetszett valaki elképesztő módon, mások meg néztek rám, hogy hülye vagyok, hát hogy néz ez ki?

Szóval az, hogy mennyire tetszel valakinek, az az adott embertől függ. Nekem ha valaki tényleg nagyon nem jön be, akkor sajnos nem tudok vele mit kezdeni.

Olyan viszont volt, hogy nem láttam különösebben vonzónak, átlagos kinézete volt, viszont a belső tulajdonságai nagyon megfogtak és emiatt randiztunk. :)

21L

2012. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ha egy pasinak nincs jó kiállása, nem látszik rajta, hogy talpra esett, nem tud megnevettetni, az lehet akármilyen májer, nálam bukó.
2012. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Számít a külső.

Viszont..nekem volt már olyan,hogy elsőre nem tetszett a srác,de egy társaságba kerültünk és ahogy egyre jobban megismertem beleestem.Ahogy egyre jobban elkezdett érdekelni,úgy ezzel párhuzamosan egyre jobban elkezdtett tetszeni külsőre is.

Az,hogy megpróbálsz javítani a külsődön jó dolog,márcsak azért is,mert akkor te is jobban érzed majd magad a bőrödben és ez meg is látszik.Magabiztosabb az ember ha jól érzi magát.Ez tetszik a nőknek.

Ez meg..."valaha is lesz olyan nőm, akivel én is büszkén sétálok kézenfogva az utcán, mert igazán vonzó, csinos külsőre és jellemre is értékes ember egyben" az ilyet sose érettem(ez a mondat olyan mintha kirakatba keresnél egy csajt),mert ezzel úgy vagyok,hogyha már eljutok odáig egy sráccal,hogy összejöjjünk akkor nyilván büszkén fogok vele mászkálni,mert a szememben jó mindenhogy(külsőre,belsőre),akkor is ha mondjuk csak nekem tetszik.

Szóval hajrá.Érezd jól magad a bőrödben és ismerkedj.Így lesz barátnőd.

2012. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy nem a külső a sorsdöntő! és ha szereted, akkor még tetszeni is fog! mások csúnyának láthatják, de ha szeretsz valakit, más szemmel látod, tapasztalat! :)
2012. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ma 19:49


Örülök, hogy neked sikerült!


De én nekem ez sosem fog menni, ha külsőre nem tetszik alány, akkor csak haverok lehetünk és kész!

Hidd el olyat erőltetni, ami nem működik felesleges én meg ezt tapasztaltam!

Bár olvasva a válaszokat kezdem belátni, hogy ti lányok másképp működtök, mint mi fiúk.

De még mindig azt vallom, hogy a jó külső lenne igazán nagy segítség, hogy végre esélyem lehessen a lányoknál, csak pénz és idő kérdése és meg is valósítom előbb vagy utóbb.


Én még olyan lánnyal általános és középsuli óta nem találkoztam, aki pusztán a külsőm alapján belém szeretett volna, de hát a dedóban még mindenki szerelmes mindenkibe az úgy sem komoly. Szóval ronda vagyok és frusztrál, fel kell javítanom a külsőm, ha olyan lánnyal akarok összejönni, akihez tudok vonzódni én is.

2012. máj. 20. 20:05
 7/20 anonim ***** válasza:
Én eddig mindig megbántam, hogy olyannak adtam esélyt,aki nem tetszett 100%ra külsőre...sőt olyan 50%-ra sem,csak beképzeltem, hogy a belső tulajdonságai annyira szuperek,hogy kívül is szebbnek láttam. De ezt a stratégiát többe nem követem és azóta boldog vagyok:)
2012. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Emma0991 válasza:

Hosszú lesz,de kérlek olvasd végig és okulj rajta.Amit most írok nem fog tetszeni. Saját tapasztalat,21 éves lány vagyok, egybehangzóan csinos és kedves(de egy pub-ban dolgozom,tehát nem hiszem el...pár korsó sör után mindenki nagyon szép:)


A barátommal fél éve ismerkedtünk meg. Elsőre egyáltalán nem fogott meg,tipikus lengyel feje van(mivel lengyel),nagy Dumbo-fülei,nagy orra és tele van mitesszerrel,magas és vékony, amitől elefántnak érzem magam,ha mellette vagyok.

De amúgy nagyon kedves és segítőkész volt(egy helyen dolgoztunk) munkaidőben ha volt idő beszéltünk pár szót. Egyszer kérdezte,hogy tudok-e dartsozni. Mondtam,hogy soha nem próbáltam(így is volt),erre nekiállt incselkedni,hogy ehhez sok-sok gyakorlás szükséges,majd ő megtanít. Na,persze, azonnal kihívtam egy meccsre. És kétszer is megvertem a sok év tapasztalatával a kis polákot. Utána sokkal többet beszélgettünk,játszottunk,elmentünk együtt szórakozni,megismertem és szép lassan beleszerettem. Volt idő,mikor csak a karját meg a kezét bámultam,mert olyan gyönyörűnek tűnt. Teljesen elvette az eszem. Most is együtt vagyunk, én nyomogatom a pattanásait,bár ő ezt nem mindig hagyja.:)Szeretem ahogy megy, szeretem a haja tapintását, szeretem a szálkás karját, a bőre puhaságát(már ahol nem patis)meg azt az óriás lábfejét.

Ez szép,ugye? DE.

Az önbizalma a béke s...gge alatt van. És egyfolytában hallgathatom,hogy túl szép vagyok neki,meg hogy ő milyen ronda, ugye nem hagyom el, meg féltékeny mindenkire,ha valaki felszáll a buszra,és elhalad mellettünk,és egy fokkal szebb az ördögnél,akkor rögtön ő Mr.Handsome(Jóképű úr)és hogy biztos tetszik.

Summa: hiába leszel egy Adonisz,ha belülről ugyanaz az alacsony,csúnya fiú maradsz. Nem lesz normális párkapcsolatod az önmagad kreált félelmek fogják tönkretenni. Először szeresd meg önmagad,hogy mást is szeretni tudj. Ha magadat nem szereted a barátnődet se fogod tudni úgy szeretni,ahogy kéne,mert egyfolytában azzal gyanúsítod,hogy helyesebb pasik után jár. Hát ennyi.

2012. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kapaszkodj meg kérdező, de minden ember más, sőt a nők és a férfiak sem egyformák, mindenkinek más jön be
2012. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

ma 20:07


Ebben igazat adok neked, viszont kifelejtettem az elméletemből egy fontos részt, amire rávilágítottál: a magasságot.


Ha egy fiú magas, akkor a lányok ösztönösen vonzódnak hozzá, hiába csúnya, így is sokkal nagyobb esélyekkel indul, mint egy alacsony, ronda fiú, mint én.


A srácnak az az egy szerncséje van, hogy magasnak született, így sokkal több lány fel néz rá és férfit látnak benne, én meg csak a tőlem alacsonyabb lányonál próbálkozhatok, bár még náluk is nehéz vonzalmat elérnem, főleg mivel ők is inkább a 180cm magas fiúkra hajtnak.

Az én 165cm magasságom hol van ehhez képest.

2012. máj. 20. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!