Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-15 körüli lányok! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 körüli lányok! Ha tetszik egy srác akkor mikorra várjátok tőle a csókot?

Figyelt kérdés

Ha neten beszéltek jó pár órát, találkoztok, és együtt vagyok (beszélgettek, sétáltok, ölelkeztek stb.) kb 4-5 órát --néhány tali összességében ennyi--


Az elég? Vagy még túl alacsony a komfort, a bizalom, és a kötődés? (fontos lenne)

Másik: Ha minden úgy tűnik mintha én lennék neki a harcege de azt mondja egy ismerősömnek, hogy "nagyon aranyos srác de furcsa lenne járni vele" az már totális bukás sztetek? Tapasztalatok? :/ Elég barátzóna gyanús de én sztem csak félig vagyok benne, még kimászhatok teljesen.

(én)F18 (ő)L14 (nagyfiúkat szereti)



2012. máj. 20. 22:26
 1/7 reptail ***** válasza:
nagyfiukat akik kisfiuk!:D 18évesen ide teszed fel a kérdést egy 14 éves lányról? :D grt...
2012. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Laci2917 ***** válasza:
30 mp után ha nem elégít ki orálisan, dobd.. nem gondolja komolyan...
2012. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túl spilázod a dolgot, csak tedd meg egy alkalmas időpontban. Mint amit leírtál.
2012. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

figya, hihetetlen de ez a lány minden szempontból tökéletes (nekem), még csak hasonlót is csak párat láttam eddig életemben!

Nem szabad rágörcsölnöm tom... Ha összejönne vmi pö*s-el az arcon csapna. Rég volt palia amúgy.

f18

2012. máj. 20. 22:33
 5/7 A kérdező kommentje:

már automata odaírom a koromat lol xd


amúgy még vannak terveim, csak nyári szünetig nem találkozunk, mert messze van :/

2012. máj. 20. 22:34
 6/7 anonim ***** válasza:

2. randi végén várnám.

13L

2012. máj. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés után 67 óra 23 perc 53 másodperc után.

Ha elrontod, akkor pedobear akcióba lép

2012. máj. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!