Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy rakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy rakás mai kb 18-20 éves srác nem akar komoly kapcsolatot kialakítani, "nem akarják magukat elkötelezni"? Még akkor sem ha tetszik nekik egy csaj inkább hagyják.

Figyelt kérdés
Számtalanszor találkoztam már ilyennel nem csak az én esetemben.Miért van ez?

2012. máj. 19. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
No, én nőből láttam rengeteg ilyet. Élni szeretnének, vagy előre félnek a csalódástól.
2012. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez erdekes, en inkabb a lanyokon latom ugyanezt... vagy inkabb van a fiuknak es a lanyoknak is egy olyan retege amelyik ilyen es ez alapajan altalanosit az ember?... Egyebkent nagyon sokan vannak mar ebben a korban is tobb eves komoly kapcsolatban es masok nem azert nem akarnak komoly kapcsoltatot, mert nem akarjak elkotelezni magukat, hanem azert mert nincs kivel...

20/F

2012. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Át van mosva az agyuk a hedonizmussal.
2012. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért mert nem tudják mi a szerelem. Az hogy tetszik valaki az kevés... édes kevés. Majd mikor szerelmesek lesznek... ho hó!
2012. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sztem létezik az örök szerelem, csak nehéz összehozni meg fenntartani ;)

F18

2012. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tetszés nem elég, nekem minden 3. korombeli lány tetszik az utcán. Nem fogok mindegyik után futni.


Majd ha a látom hogy a csaj is tesz a kapcsolatért (értem), akkor leállok vele szorosabbra fűzni a dolgot.


Szerelem nem létezik. Erről ennyit!


És pontosan, nem akarom elkötelezni magam!


23f

2012. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én már kamaszkorom óta úgy vagyok vele, hogy elkötelezném magam, ha lenne hozzá alkalmas lány. Csak egy érett, értelmes, természetesen szép lányt szeretnék aki lehetőleg nem bulizós típus, de nehéz ilyet találni.

Az oka, hogy a társadalom érzelmi analfabétákat termel ki magából, akik nem merik a másiknak teljesen odaadni magukat érzelmileg, nem merik magukat felvállalni, őszintén viselkedni, és ezért csak felszínes, testiségen alapuló érintkezésekre és kapcsolatokra állnak készen. Nem csak sok férfi, hanem sok nő is így van.

21F

2012. máj. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb tizen-huszonéves csaj nem érdemli meg, hogy többet törődjenek velük. 1-2 menet, aztán megunja az ember ezeket.


A normálisabb csajok meg kiérdemeltetik a tiszteletet maguknak és nem azon siránkoznak, hogy "minden pasi egy szemét".

2012. máj. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen még akartam komolyat, aztán rájöttem, hogy az hülyeség.
2012. máj. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolathoz egy normális hiszti mentes, értelmes nevelésű és erkölcsös lány kellene. Ilyenből meg sajnos nem sok szaladgál az utcán!
2012. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!