Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy azért utál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért utál a srác, mert nem lehetek az övé?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki régebben udvarolgatott nekem, flörtölt velem, úgy beszélt velem, hogy nagyon "levágós" volt: bejövök neki. Viszont nem lépett többet, nem hívott el randizni, neki futókapcsolatai voltak és vannak most is, így annyiban maradt ez a dolog köztünk. Én összejöttem a bátyjával, mert ő nagyon hajtott rám, és meg is tette a lépést, hogy elhív randizni. Tehát most járunk. Az öccse viszont azóta nagyon más lett. Előtte tökkedves volt velem, most meg folyton beszólogat meg minden. Miért csinálja ezt? Nem én ejtettem pofára, hisz neki kellettek a futókapcsolatok helyettem. Nem tehetek róla, hogy pont a bátyja nyomult rám és belé szerettem.

18/L


2012. máj. 21. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van Benne némi irigység,de ez nem azért van,mert annyira kellettél vagy kellenél Neki,hanem mert a pasik ösztönösen veszteségként élik meg,ha egy nő nem lehet az övék.Ezt csak azért mondom,hogy ne lovald nagyon bele magad a gondolatba,valaha komolyan vett Téged.Ha komolyan vett volna,összejött volna Veled,és nem a futókalandokat választotta volna.Most meg irigy,mert a bátyjának sikerült az,amit Ő lehetőségként elhárított annak idején.Ez Náluk súlyos presztízsveszteség,bántja az egójukat.Ennyi,semmi több.
2012. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilvánvaló, hogy zavarja a srácot, hogy nem vele jöttél össze.

Gondolom több érdeklődést várt volna tőled, akkor elhívott volna randizni is.

Erről már lecsúszott és most állandóan azzal szembesül, hogy a testvérével vagy. Érthető a dühe, de le kell tojni.


A futó kapcsolatok is nyilván csak pótlékok voltak, valójában rád vágyott ő mindig is. Hát így járt, nem jött össze.

2012. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!