Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek a kemény kezű, maszkulin férfiakat?

Figyelt kérdés

Akik elég flegmák, agresszívek, dominánsak, a fellépésük erőt sugároz és ugyanakkor védelmezők, bevédenek, ha kell és lehet rájuk számítani egy élesebb helyzetben, de nem azok a tipikus "jófiúk" a törvénynek nem mindig a jó oldalán vannak.

Ha titeket is helyre tesz néha, az bejön nektek? Ha hülyén viselkedtek és nem mutattok tiszteletet a férfi iránt akkor lerendez.

Az ilyen tesztoszterontól fűtött "vállalkozó" típusra gondolok.

Bejön ez a stílus?


2012. máj. 21. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Szeretem ha egy férfi határozott,magabiztos.

De ne essünk át a ló túloldalára..

"Ha titeket is helyre tesz néha, az bejön nektek? Ha hülyén viselkedtek és nem mutattok tiszteletet a férfi iránt akkor lerendez."

Ezalatt mégis mit értesz?Hogy szétveri a fejem?Mert kb ez ugrik be erről.


És nem,nekem ez nem tetszik.

2012. máj. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
de sok hülye van ebben az országban , azt hiszi valaki ha keménykedik akkor döglenek utána a csajok , ,nem haver max megtalálja az ilyen a keresztapjat aki szétveri a nagy arcát egyszer
2012. máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó harmadik, negyedik mondat nekem sem tetszett..
2012. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

Miről duáltok????

Hejretennni a csajt nemazt jelenti hogy szétverem a fejét... Holéltek ti??? vagy nemtudni érteni magyar????

A kérdezőúgyértette hogy rászolni ha hp módon viselkedik vagy valami. Mert ha a csajnak nemszólsz hajlamosak nagyon elszemtelenedni, Menne a délig alvás aztán ha enni akarsz rendelj pizzát meg elkurnák a havi fizut 2 nap alatt tisztelet a kivételnek. Volt olyan (egyébként csinos igényes) csaj akihez felmentem és fellébresztettem (Du 2 órakor) és vagy 6 váltás ruha volt szanaszét dobálva a szobályában, nem nem vertem agyonn bézbózütővel ostobák, de fogtam kiszelöztettem a lakást és montam neki hogy addig rámolja el a cuccait, mert tiszta szutyok az egész.....

2012. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
És egyébként nekem is jólesik ha pl elhagyom magam és a lány szól érte mert akkor törődik velem. Meg azt ia szeretem ha mondja milyen ruha áll jól mi nem stb. Elöző voltam
2012. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Én értem a magyart.Te írni is tudod?


Egyébként van kezecskéd,csinálj magadnak kaját,időnként a férfi is kibírhatja ezt.A nő nem csak egy szolga,aki arra van teremtve,hogy a férfi kedve szerint ugráljon.A takarításban is belehet ám időnként segíteni.;)

Nekem azzal nincs bajom,ha szól,hogy figyeljek már erre vagy arra oda,de mindezt ne bunkó,flegma módon tegye..


A kérezdő mondatáról pedig tényleg ez jutott eszembe amit leírtam..Valami ordibálós vadállat.


Első voltam.

2012. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó,én se tudok írni.:P
2012. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Flegma, agresszív, domináns, helyre tesz néha, törvénynek nem mindig a jó oldalán áll, lerendez: ezek nagyon nem tetszenek. Ilyen férfi SOHA nem kellene.

22/L

2012. máj. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen agresszív, ostoba kreténeknek rács mögött a helyük.
2012. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Nalátod 6. tese tudsz írni. :D Nem arról volt szó hogy nemtudok főzni vagy büdös a házimunka, de nemleszek se veréb, se papucs, se senkinek a csicskása, csak azért mert van egy puncija és szexin tud pislogni és ha ezt nem veszi észre akkor szolni is fogok! Ha a társam akkor legyen a társam az élet minden területén mint ahogy én az övé. Ennyi! 4. voltam
2012. máj. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!