Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az olasz vagy a spanyol nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olasz vagy a spanyol nők szebbek "úgy általában"?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Spanyol. Az olasz nők randák. Túlságosan markáns, karakteres arcuk van.
2012. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint az olaszok. Pl. a Bianca Guaccero. Istennő.

http://www.youtube.com/watch?v=mzESyhNvGj8

2012. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Csegi89 ***** válasza:
Egyértelműen spanyol...
2012. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Brazil, Mexikói pinák a jók. :) Meg az olaszok, meg a Venezuelaiak. :P De az a legjobb amelyik a faszomon van.
2012. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy-egy alkalommal jártam mindkét országban, Olaszországban csinosabbakat láttam.
2012. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
A Magyar nők a legszebbek!
2012. máj. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
magyarok:D
2012. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindkét helyen van biztos szép is és csúnya is... De tök mindegy volna spanyol, olasz vagy ukrán-e az a lány aki épp megtetszik.
2012. máj. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:

Mondjuk már megkaptam párszor hogy nekem aztán fura ízlésem van, de szerintem mindkét nemzet hölgy tagjai csúnyák, de az olasz nők meg kifejezetten. :( Kár h nem csekkoltam le a nőket mielőtt elkezdtem olaszul tanulni.

Spanyol lányok közül múlt héten találkoztam az elsővel aki tényleg szép volt, de persze h foglalt volt.

Lengyel s magyar lányok!!! :D

27F

2012. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyjából a 8. válaszadóval értek egyet. Azzal együtt, hogy én még szép spanyol nőt nem láttam egy-két énekesen kívül, még mindig azt mondom, hogy nem lehet általánosítani. Látatlanban azt mondanám, hogy az olasz nők biztos, hogy szebbek, de mivel még nem voltam Olaszországban, és huzamosabb ideig Spanyolországban sem, így ez alapján legfeljebb csak előítéleteim lehetnek.


Barcelonában töltöttem 3 napot összesen, ezalatt egyetlen szép spanyol nőt nem láttam (igazából még fiatalokat sem). De valószínűleg csak véletlenül alakult így.

2012. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!