Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten szeretnék vásárolni...

Budapesten szeretnék vásárolni lakást. Melyik részén lenne érdemes? Ahol nincsenek sittesek, cigók, jó a közlekedés, és aránylag olcsó környék. Amolyan legénylakásnak :D

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 00:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nehéz kérdés, mert ahol nincsenek cigók, ott drágák a lakások, az olcsó környék pedig hemzseg tőlük sajnos már mindenhol. De hátha más okosabb lesz nálam...
2011. febr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Káposztásmegyer. 4.kerület. én szeretek itt lakni, mert 1. csöndes (amúgy káp 1.en lakom), aránylag tisztaság van, csövest pl nem igazán láttam még itt ezen a részen, lehet mert a szélén lakunk. mindenhol van kisbolt, cigókat nem igazán látok, bár biztosan vannak. és nincs büdös, mert messze a belváros. (villamossal és metróval kb 40perc beérni nyugatiba).
2011. febr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Christian22 válasza:
41%
Szerintem a XVII kerület tökéletes hely. Nyugodt, gyors közlekedés.
2011. febr. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, 4., 17. kerület a legmesszebbi részei a városnak.. legénylakásnak tuti nem javasolnám, egy horror lehet hazaérni mondjuk egy buli után, különösen ha nem jár arrafelé éjszakai.

Én Zuglót ajánlom, egy éve lakom itt, pont a metró mellett, teljesen jó környék, normális emberekkel. Vannak olcsóbban hagyományos panel lakások, de vannak újépítésűek is, persze majdnem kétszer annyiba kerülnek. Mellettünk non-stop teszkó, a másik oldalon a metró, amivel 10 perc alatt a Deákon vagy, a ház mellett négy éjszakai busz áll meg... szerintem ezek fontos szempontok egy fiatal lakásánál :)

Vagy ha nem is konkrétan itt, de vagy valamelyik metró, vagy a 4-6 vagy a 47-49 villamos vonalán vegyél lakást. Ezek kötöttpályásak, tehát forgalomtól függetlenül percek alatt benn vagy a központban, ahonnan bármerre mehetsz.

A buszokban nem lehet bízni: én is laktam külső kerületben, a 16.ban, autóval 20 perc volt a sulim. Busszal 40-50. Busszal csúcsforgalomban (értsd reggel, amikor muszáj menni) másfél óra. Haza megint ugyanannyi, mert beáll a dugóba.

2011. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

En 15. keruletben (kertvaros resze) laktam 22 evig.

Igaz, ott is vannak raptorok, de 'elszeparalt' reszen.

Anyumek utcajaban csak 1 raptor 'csalad' el (kb. 15 fo), de naluk nagy a tisztasag. A 'fonok' megkoveteli a csendet es a rendes, peldas eletmodot.

Viszont, ha gyermek van es alt. iskolas, akkor csak egy sulit tudok ajanlani (Laszlo Gyula).

Noveremek Ors vezer teretol nem messze laknak emeletes hazban.. en ott sem talalkoztam sok raptorokkal, talan meg egyet sem lattam meg, aki azon a kornyeken laknak.

Belvarost semmi keppen sem ajanlom .. budos, mocskos, zsufolt...

2011. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

11! :D

jó közlekedés, infrastruktúra, kevés bodzaszedő. csöves azért akad, de inkább csak a központi tereken.

valami csendes kis utcát nézz a MÓricz vagy a KOsztolányi környékén.

van lakópark meg polgári lakások is.

ha nem átallasz panelbe költözni, akkor javaslom a Lágymányosi lakótelepet. kulturált, tiszta, van parkolóhely, 4-6 villamos.

2011. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is Zuglót ajánlom, nagyon szeretünk itt lakni. Tényleg minden közel van és ugyanakkor kevés a cigó. Persze az utcán időnként látok 1-2 díszpéldányt (jellemzően a kocsma környékén), de a házunkban például egy se lakik és nem kell félteni a gyereket, ha este jön haza.
2011. febr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
4. kerületbe járnak éjszakaik, nem is egy. káposztásra azthiszem csak a 914 jár, de az félóránként, és a nyugatinál is megáll. kb fél óra alatt ittvan. bocsi az offért.
2011. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tetris ***** válasza:
100%
Zugló jó hely, bár a Füredi lakótelepen már elkezdődött a cigósodás.
2011. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a 11.:-) Közel a város szíve, könnyen beérsz 10-20 perc alatt a központba még akkor is ha a legszélén laksz. És jó az éjszakai közlekedés is(éjszakai buszok, 6-os villamos éjjel is jár)
2012. jan. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!