Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régi ismerőssel szórakoztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi ismerőssel szórakoztunk, erre megsértődött a srác akivel randizgatok. Én értettem félre?

Figyelt kérdés

19/L vagyok és kb egy hónapja alakulgat valami egy sráccal. Nagyon rendesnek tűnt, nem akart semmit elkapkodni. Viszont találkozni ritkán tudtunk, megbeszéltük és sokszor lemondta, mert dolgoznia kellett, de nem aggódtam, mert mindig hívott, keresett, sokat beszélgettünk, csak a személyes kontakt maradt ki. Viszont mindig tervezett, hogy majd ezt csináljuk, ide megyünk, oda megyünk és a lakótársainak is bemutatott. Nekem haza kellett utaznom vidékre és előtte is csak kevés időre tudtunk összefutni, ezért nem igazán tudtam, hogy mi van köztünk. Viszont egy nagyon kedves fiú ismerősöm kirakott egy régi képet az adatlapomra és elkezdtünk ökörködni a kommentekben, ez lehet, hogy neki nem tetszett, mert az üzenőfalamról eltűntek az érzelmes bejegyzései, ráírtam de nem válaszolt, kijelentkezett majd be, de még mindig semmi, a telefonja meg ki van kapcsolva. Gondoltam, hagyom egy kicsit, nem akarok lerázhatatlan lenni, de mégis nagyon piszkál, hogy ilyen kis hülyeségen megsértődik, pedig tényleg egy nagyon régi ismerősöm volt a másik srác és ezt ő is tudja. Ezen kívül más nem történt, ami ok lehetett volna.

Ti mit gondoltok róla?


2012. máj. 21. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

féltékeny lett, azt hiszi akarsz valamit a másik sráctól, majd megnyugszik, hagyj neki egy kis időt és rendben lesz minden

22f

2012. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy meggyőzné ha a másik srác is megmondaná neki hogy csak poénkodtatok, és nem kell félreértenie :)
2012. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyi után egy ilyen hisztit levágott, akkor hagyd a fenébe.

Gondolj bele, mi lesz ha ez akkor történik, ha már fél éve jártok? Azonnal elhagy? Megver?

2012. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem mindegy, hogy mit "ökörködtetek". Lehet, hogy a srác normális és komolyan is gondolja és most azt hiszi, hogy te abszolút nem gondolod komolyan és más jön be neked. Nem szép dolog a féltékenység, de sokan elfelejtik, hogy okot sem szabad rá adni...
2012. máj. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy híresebb fotós mindig csinál rólam képet, ha meglát és ezzel piszkált, hogy ez már nem lehet véletlen, hogy a több ezer ember közül mindig engem talál meg. Nem volt benne semmi félreérthető.
2012. máj. 22. 12:15
 6/9 A kérdező kommentje:
De én már mondtam neki hamarabb is, hogy vannak ilyen ismerőseim. Sportolok versenyszerűen és sok embert ismerek, nem tehetem azt, hogy elzárkózom tőlük. Egy-egy edzőtáborban vagy versenyek alkalmával muszáj, hogy legyenek körülöttem olyan emberek, akikkel tudok beszélni, mert a srác akivel randizgattam csak a focit szereti, így az én versenyeimre sem jön el.
2012. máj. 22. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Na azt én sem mondom, hogy zárkózz el, ne beszélj stb..

Az ördög a részletekben bújik meg. A részleteket meg nem tudjuk..

2012. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben nem magyarázkodom, én nem gondolom, hogy okot adtam volna féltékenykedésre, viszont ha ő mégis így látja, attól miért nem lehet megbeszélni vagy miért nem mondja el, hogy mi a gondja? Még annyit sem mondott, hogy nem akarja folytatni... semmit...
2012. máj. 22. 12:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Na most írt, hogy nyáron két munkahelye is lesz, az egyik kötött, másik kötetlen munkaidős, így nem lesz rám ideje, meg amúgy is kizárja a kapcsolatot a Győr-Sopron távolság, szóval nem akarja folytatni, majd talán szeptemberben...
2012. máj. 22. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!