Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan srácról, aki jóképű, de nincs teljesen tisztában ezzel? (Lent)

Figyelt kérdés

(Hosszú történet, de köszi, ha végigolvasod :) )

Az egyik fiú haveromról van szó.

Elég jóképű, már sok lány barátom mondta, és az anyukája is mondta már, hogy nem érti, miért nincs barátnője.

Illetve volt már neki egy, de csak kb. 2 hónapos és közösen szakítottak.

Tudom, hogy nagyon boldogtalan.

Mindent én sem tudok megbeszélni vele.

Ő 21 éves, egyetemre jár, sportol, nagyon értelmes és férfias pasi (jó pasi sok szempontból).

De mikor kérdezem a csajokról, mondja, hogy ,,óó, majd csak lesz, nem izgulok miatta" , pedig én látom rajta, hogy nagyon is szeretethiányos, csak nem nagyon akarja kimutatni.

Azt hiszi, hogy ha beszél az érzéseiről, akkor gyengének fog látszódni.

Sokat agyal, nincs sok szabadideje a suli és a foci miatt, de kb. egész álló nap jár az agya, ez sugárzik róla, szóval nem egy idióta ember, gondolkodik mindenen.

Csak szerintem néha már túlzásba viszi, bebeszél magának sztereotípiákat, stb.

Én nem értem.

Egyszerűen nem hiszi el, hogy mennyi lány megfordul utána az utcán, nincs tisztában azzal, hogy ő is egy értékes ember.

Mi csak barátok vagyunk, tehát nem akarok én vele kapcsolatot, sőt ezt már meg is beszéltük egyszer.

Ő nem egy magának való ember, láttam, hogy társkeresőzött meg ilyenek, nem értem miért teszi.

Hogyan segítsek neki? Kérlek szépen, ha tudtok jó ötleteket, írjátok le.



2012. máj. 22. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig(le kellett volna rövidíteni),a lényeg,szerintem csak neked tetszik,szerinted jóképű.
2012. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én végigolvastam, és lehet, hogy (szinte) csak szerinted jóképű, az is lehet, hogy ő válogatós, vagy hogy meleg.
2012. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem akarsz!
2012. máj. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 éve ismerem és nekem már 2 és fél éve van barátom...
2012. máj. 22. 13:54
 5/9 Zsóka.a.a ***** válasza:

Hát én végigolvastam...szerintem először az önbecsülésén kellene valahogy javítani...úgy hogy magának tetsszen.

Vagy segíts neki összejönni egy lánnyal akinek tudod hogy tetszik...de kéne neki egy kis önbizalom vagy egy csöppnyi egoizmus (:(:

2012. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha annyian megfordulnak utána stb, akkor mondd neki, hogy ezeket figyelje direkt, és így összeszedhet egy kis önbecsülést, egy darabka egoizmust... Nekme sikerült :-)
2012. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A múltkor pl. azt mondta, hogy két lánnyal szemezett a villamoson (odamenni aztán nincs bátorsága...) és hogy a lányok egy idő uán közömbössé váltak és már nem mosolyogtak. Erre ő azt mndta, hogy hülye csajok, mert hogy csak nevetgéltek meg ilyenek... biztos kinevették..

-.-

2012. máj. 22. 14:02
 8/9 Zsóka.a.a ***** válasza:
Háát akkor érd el valahogy ,hogy legyen rámenős:)
2012. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gergo_30F ***** válasza:

nem fog neki tetszeni, de szerintem játssz kerítőnőt. ezzel jó eséllyel kicsit belegázolsz a büszkeségébe, de ha előtte elbeszélgettek szerintem meg tudod vele értetni, hogy valahogy le kell döntenie a falait, mert ha ezt így folytatja azok csak tovább fognak emelkedni, és azon kapja magát, hogy kiépít egy olyan életet, amibe már nehezen fog beleférni egy mély kapcsolat.

lányként (különösen, hogy tudod mennyire népszerű) valószínűleg nem fogod érteni a félelmeit, csak legyintesz, mert szerinted hülyeség - de neki nem az, egyáltalán... túlépni pedig úgy tud rajtuk, hogy kimondja, szembenéz velük, és kipróbálja magát. ebben már az is sokat segít, ha valakinek (mondjuk neked :) megnyílik ebben a tekintetben, de ne hagyd ennyiben, biztos tudsz olyan lányt, akiben van kellő empátia, türelem és vonzalom irányában, vele kellene összehozni. ha másért nem, hát hogy szokja a "pályát", és ő maga is meglássa mekkora baromságokat hordott össze az évek alatt.

ha az élet egyéb területein talpraesett, valószínűleg csak meg kell törni a jeget, ki kell hozni belőle az állatot, bíztatni, hogy hallgasson az ösztöneire, ehhez meg alkalom, nő kell.

ha nem látod rajta az akaratot, nyugodtan add fel átmenetileg, hagyd magára, hátha abból ért. egy ilyen barát mint te megér néhány "megpróbáltatást"! ;) ha ezt nem látja be, nos...mindenkin akkor lehet segíteni, ha ő is akarja...

2012. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!