Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem nagyon egyszerű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem nagyon egyszerű, van-e itt olyan fiú/lány aki hajlandó lenne személyesen megismerkedni valakivel, akit kizárólag innen ismer/ismert meg? Van bárminemű tapasztalatotok ilyen és ehhez hasonló helyzetekből?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem itt már írt egy halom lány, hogy megismerne... Majd biztos válaszolok az ilyenekre, vakrandi persze :D.
2012. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én már rajta vagyok, egy piccsa már fotót is küldött magáról

csak az a baj, h. nagyon sokszor kiderül, h. nem egy helyen laktok. erre oda kell figyelni

2012. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig csak azért válaszolok, hogy segítsek a kérdezőnek, de néhányaknak szimpatikus a válaszom, és rám írnak, hogy ismerkednének. Én nem emiatt vagyok itt, úgyhogy legtöbbször sz ilyen üzenetekre nem válaszolok.
2012. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én több rokonszenves lánnyal találkoztam már itt:)
2012. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Határozottan nem.Interneten láttatlanul?hehh
2012. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy meglátták a képem és rámírtak, hogy bejövök nekik, meg olyan is volt, hogy az írásom alapján találtak szimpatikusnak a lányok és azért írtak. Meg van a harmadik eset, amikor én írok priviben a nekem szimpi lányokra.
2012. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, bár én is főleg csak "tanácskérő" ill. "egyetértő" leveleket szoktam kapni, ismerkedőset nem nagyon (jómagam meg sose szoktam ráírni senkire). Meg szerintem sok esetben nem egy országrészben van a két ember, szóval ha szimpatizálnának is, akkor se biztos, hogy találka lesz a dologból.


Ráadásul én nem is nagyon vagyok az a neten ismerkedős fajta, de ha mondjuk csoda történne, és itt összefutnék egy elbűvölő személyiségű lánnyal, aki ráadásul a közelben is lakik, akkor lehet, hogy elhívnám egy kötöttségektől mentes programra (inkább ismerkedés, mint "randi") és meglátnánk, hogy mi sül ki belőle. De ennek a valószínűsége tényleg a csodával lenne határos.

2012. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nincs ellenemre olyannal találkozni,akit itt ismertem meg. Úgy vagyok vele,hogy nem veszíthetek vele semmit. :)
2012. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!