Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más is, akit a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akit a lányok a magassága miatt utasítottak vissza? Hogy dolgoztátok fel és találtatok-e azóta olyan lányt, aki elfogadott a magasságotokkal együtt?

Figyelt kérdés

2012. máj. 22. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
egy haveromat általánosban emiatt utasítottak vissza, ma 19 éves, magas és túl van 25+ os nőkön is...
2012. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Túl alacsony vagy, vagy túl magas?

Próbálj olyan lányt keresni, aki kb. akkora mint te.

2012. máj. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább az alacsonyakat utasítják vissza, a magas fiúk mindig előnyben vannak és kelendőbbek, de ez a saját tapasztalatom. Én inkább mások tapasztalataira lennék kíváncsi.
2012. máj. 22. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosem mondtak nekem ilyet. De az az igazság, hogy ha már baráti kapcsolatba kerülök egy lánnyal, akkor nem mond nemet 1-2 centi miatt.
2012. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban dolgozom fel, mint ezt a kérdést minden áldott nap kétszer.
2012. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát kaptam elég sokszor hideget a magam 172 cm-es törpe méretemmel, de mind1 én megértettem elfogadtam és továbbléptem. Ennyit a magyar nőkről, most úgy néz ki összejön egy meló külföldön :), hát szétnézünk ott, hogy mennyire számít a magasság. De hidd el ezerszer nagyobb hátrányban vagy mind állások mind a nők terén, mint egy 180 cm+-os férfi. Aki ezt tagadja az hazudik, nem kicsit nagyon.
2012. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én senkit nem utasítanék vissza a magassága miatt, 163 cm-es alacsony lány vagyok, két fiút ismerek akik pár centivel alacsonyabbak, az a pár centi meg nem számít. :) próbálkozzatok picike nőknél.
2016. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!