Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy afrikai sráccal vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy afrikai sráccal vagyok együtt és nem értek egy- két dolgot, miért nem fogja meg a kezem az utcán, miért nem csókolhat meg vagy én őt?

Figyelt kérdés
A külső tényezők talán, engem nem zavar.Sőt.
2012. máj. 3. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Más vallási és kulturális szokások!
2012. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Afrika nem magyarország, azért. : )
2012. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Különben már nem tini vagyok, de nekem nem a méretei miatt tetszik, nekem azért mert sokkal jobban érzem magam vele, de egyáltalán nem a szex miatt tetszik.
2012. máj. 3. 22:07
 4/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg őt? Mi honnét tudhatnánk!!
2012. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
törzsi szokások
2012. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
két ember közt is más szokás van. Egy afrikai ember sem tehetett arról oda született, és lehet boldog. De nem a nemi dolgok miatt érdekel.
2012. máj. 3. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezeket a dolgokat, hogy miért tilos a csók és a kézfogás, meg is lehetne kérdezni. Így gazdagodhatnál a kultúrája révén. Gondolom, ezek az iszlámmal függenek össze, a Korán, ha szigorúan értelmezzük, minden testi kontaktust, ami nem gyermeknemzésre szolgál, fajtalanságnak, és így paráznaságnak bélyegez. Megjegyzem, van is ebben valami. Minek csókolózni? Minek kézen fogva mászkálni? Csak mivel európai kultúránk foglyai vagyunk, azért csináljuk ezeket az értelmetlen dolgokat.
2012. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak néger pasijaim, ezek engem is zavartak, én megkérdeztem. Azt mondták náluk testi érintés utcán nem szabad, az intim dolog. Ott a nők is jobban vannak fogva, nem ilyen szabadelvűek mint az európai. És ha az utcán fogja a kezed, megölel vagy csókol, azt náluk a k*rvákkal csinálják. Ez okból is tértem vissza a magyar pasikra, én szeretem ha rámenősek, meg lehet velük flörtölni. Négerek tényleg nem feltétlen a farkinca méret miatt tetszenek a csajoknak! Ez tipikus magyar pasi méretgondolkodás:) Hanem mert máshogy bánnak a csajokkal, egyenesek, kiszámithastóak, megbizhatóak, nem sunyik, tisztelik a nőket társként, nemcsak szextárgyként. Jó köztük is vannak rosszabb esetek. De ezek a dolgok a kulturájuk, miatt vannak, meg vallásosak!


Sok boldogságot!

2012. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
függhet attól, h melyik részről jött meg milyen a vallása... az enyém megfogja a kezem, meg meg is csókol az utcán...
2012. máj. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most viszont azt nem értem miért nem engedik meg, hogy fényképet készítsek róla.?
2012. máj. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!