Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet Debrecenben ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Debrecenben ilyen időben randizni, hogy az ne kerüljön pénzbe? :D

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez szinte lehetetlennek hangzik, de azért hátha kapok jó tanácsokat. :)

2012. máj. 22. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A séta, andalgás kéz a kézben általában nem kerül pénzbe. Nagyerdő!
2012. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Ha jól nézel ki és magas vagy, esetleg még izmos is na meg pénzes, akkor akárhol és akármikor bátran szólíts le egy lányt.

Lehet lepontozni, de nekünk lányoknak ezek fontos dolgok és szép lányként megtehetem, hogy válogassak.


22L

2012. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

"... na meg pénzes..."


"... hogy az ne kerüljön pénzbe?..."


a pókösztönöm veszélyt sugall

2012. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mivel szép, okosnak nem kell lennie :D olvasni, majd megtanul a 'gazdag' pasija... bár egy menetre tuti jó lenne
2012. máj. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A Nagyerdőnél szánalmasabb randihelyet keveset tudok, talán a belvárosi teaházak még ilyenek.

Annyira fantáziátlan, körbe-körbe sétálgatnak a párok, ücsörögnek a padokon és lerí róluk, hogy ők most ilyen olcsó randin vannak, ami "nem kerül pénzbe"...


Ez annyira szomorú!

2012. máj. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, szerintem egyáltalán nem szánalmas randi hely a Nagyerdő. Egyszer a barátom értem jött egy szál rózsával és pezsgővel a kezében, és kiültünk a Békás tóhoz romantikázni. :) Tudom, hogy ez sokaknak nyálas, de nekem tetszett, mások véleménye nem igazán érdekel.
2012. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Békás-tó mellett rózsával, pezsgővel romantikázni nem nyálas, hanem szánalmas, mivel maga a hely nem romantikus. A tó maga a nyálas: békanyálas, szemetes, a bokrokban hajléktalanok sz@rnak-hugyuznak, millióan vannak.

Persze Debrecenben amúgy sincs normális romantikus hely, így aki még nem látott jobbat, annak a Nagyerdő a csúcs.

2012. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
47%
Mennyi válasz és mindegyik ellentmond a másiknak...
2012. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 wolfud ***** válasza:

Én Budapesti vagyok, ott akár 30 ilyen programot is tudok (múltkor számoltam össze) Csak legyen egyesített bérlete.

De itt Debrecenben valóban kevés van, és én fokozatosság híve vagyok, addig nem költök egy lányra amíg nem érdemli meg.

Az első találkát mindig az Egyetem köré szervezem, onnan a Nagyerdőbe és a Békás tóhoz, és ha nem unom magam mellette, és ő is kedvel engem, nah akkor viszem is a romantikusabb helyekre.

Az első hely ahová viszem, az is még ingyenes, először állatlába a Egyetem Botanikus kertjébe. Ott rengeteg virág, szép tó, stb. és a Egyetemistáknak ingyenes a látogatása, ennek ellenére 90%-a nem is tud róla.

Mondjuk, külsősöknek egy csekély összeget kellene fizetni, de sose kérik el a portán, így a Spurok ha akarnak beloghatnak.

Ha ez jól sikerült, és van kedve megint találkozni, akkor a következő helyet a kosuth téren beszélem meg, és elsétálunk a Halközbe, ha működik a szökőkút.

Mondjuk ott fél óránál tovább nem jó, és ilyenkor szoktam felajánlani, a Kávézást.

De ez kifejezetten íritál Debrecenben, hogy nincs normális Kávéház, Pest meg tele van velük, a Teaházakat meg nem szeretem, nem olyan a vízipipa, mint ahogy én csinálom, én jobban csinálom a sajátomat, ill. a Törökök is Pesten jobbat csinálnak. A tea feleslegesen drága, jobban szeretem otthon főzni, én mondjuk a sárga teát szeretem, de semmi képen nem gyümölcs teát, mert az szar.

A következő hely, meg pont fordítva, élősszőr beülünk valahová, általában a cukrászdában a Wesselényi utcai villamos megállónál nem messze kb 3 perc sétára.

Aztán meg megyünk korizni.

Ezt azért szeretem mert itt Debrecenben kb 5x annyiba kerül (pesten 600-800Ft egy nap)és mivel itt drágább, ezért sok lány nem volt még, én meg 3 évig jártam heti 2x2 órára, és még jégkorongoztam is, ezért elég magabiztosan mozgok, ott, és ilyenkor kénytelen megbízni bennem, ha ő először van ott! ^^

Ez általában fantasztikusan sikerül.

A következő randi általában kajálás, majd hozzám, megyünk a koliba, és már ezt is élvezik, mert jobban megismernek, és velem vannak, ezután lehet menni akár fürdőbe is.

És a következő lépcső, ami már 100% kölcsönös bizalmat jelent, elhozom Budapestre egy hétre!

Minden Debreceni mondja, hogy fúj, koszos undoritó hely stb. De másképp gondolkodnak már a 3-dik naptól! :DDD

És az első randin még csók se nagyon van (2x szegtem meg a szabályt :$)

A 3-dikon a legjobb a csók, ott már álltállábban nehezebben játsszák meg magukat az emberek, főleg, ha nem ők irányítják a helyzetet, pl.: a koripáján és kiderül, hogy megérdemelnek-e engem. Utána, hogy lesz-e több az majd a későbbin múlik.

2012. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!