Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy társkereső oldalon megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkereső oldalon megismertem egy fiút, azóta 6-7-szer találkoztunk is, de nem történt köztünk semmi. Hibát követek el, ha rákérdezek, hogy akar-e tőlem valamit, vagy még várjak?

Figyelt kérdés

Látom, hogy egyre fogy a lelkesedése, ráadásul azért ennyi idő után vártam volna, hogy megcsókol, vagy legalább megfogja a kezem. Az elején úgy tűnt, hogy tetszem neki, de most kicsit aggódom, hogy mi történt. Én szeretnék tisztában lenni vele, hogy mit akar tőlem, mert amíg ezen agyalok, nem tudok koncentrálni a feladataimra. Nem akarom elcseszni, mert tetszik a srác.

23/L


2012. máj. 23. 08:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak félénk. 6-7 alkalom alatt már gondolom kicsit megismerted a természetét, szerintem nyugodtan kérdezz rá vagy pedig kezdeményezz te, mert ő lehet magától sohasem fog. Ha társkeresőre regisztrált, akkor gondolom az azért van mert barátnőt szeretne.

24/F

2012. máj. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ő egy helyes srác, szerintem az önbizalma is a helyén van. Szóval pont azért kérdeztem, mert szerintem ha akarna, akkor már mert volna kezdeményezni. De remélem, hogy tényleg batárnőt szeretne...
2012. máj. 23. 08:27
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

6-7 alkalom után még mit szeretnél?Azért ne legyünk már ennyire civilizáltak hogy 6-7 alkalom után már csókolózni kelljen.Lehet hogy ő lassan oldódik,lehet hogy lassan jön az a szikra,meg persze az is hogy nem te vagy a nagy ő neki.Te kérdező csinos lány vagy?Szép az arcod,szép az alakod?

Aztán lehet hogy túl vékony vagy neki,mert tényleg ő batárnőt keres :D

2012. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jól fel tudod mérni, mennyire tetszel neki. Hogyan néz rád? Ha beszélgettek, téged néz, vagy minden mást? Udvarol vagy csak beszélget veled? Ő keres téged vagy te szoktad hívni?


Rákérdezni szerintem nem érdemes, mert nem biztos, hogy igazat fog mondani, pl. ha másik nővel is kavar vagy van benned valami, ami taszítja, esetleg elbizonytalanítja.


Szerintem annyit tehetsz, hogy ha legközelebb találkoztok, gondoskodsz megfelelően meghitt helyszínről (tóparti park holdfényben stb.). Ha ettől sem "törik meg", akkor szerintem ne erőlködj.


Addig is, ha fent vagy egy társkereső oldalon, akkor gondolom, kapsz napi legalább 10 jelentkezőt. Kezdd el keresgélni köztük a következő jelölteket.


44/F

2012. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát mások szerint én egy csinos lány vagyok és szép az arcom is.

Amúgy kezdetben nagyon lelkesen udvarolt, csak még én voltam bizonytalan. Aztán most már én lelkes vagyok, de őt látom bizonytalannak :(

2012. máj. 23. 08:56
 6/11 anonim ***** válasza:
figyelj. ha akart volna mar reg erezted volna rajta. izgult volna, vagy nyomult volna vagy csak egyszeruen a nezesebol kiolvashattad volna. szerintem meg probalj vele baratkozni, engedd ele a vagyaidat, ez van. talan idovel majd csak lep es ha nem akkor meg van egy kedves baratod aki tetszik neked.
2012. máj. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha 6-7-szer találkozott veled, akkor tuti, hogy tetszel neki, de teljesen kétségbe lehet esve ő is, hogy te még nem kezdeményeztél semmit.

A mai férfiak már nagyon félénkek, mert tartanak attól, hogy a lány bunkónak nézi őket, ha férfiként viselkednek.


És az is teljesen normális, ha egy lány kezdeményez egy fiúnál, főleg, ha már ennyiszer találkoztak.


Kérdezz rá, de még jobb, ha cselekszel.

Ha túlléptek ezen a kezdeti félénkségen, akkor utólag már csak nevetni fogtok ezeken a félreértéseken.

2012. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy nem volt még barátnője nekem is van több 20feletti haverom akikből azt nézné ki mindenki hogy 20lányon vannak túl közbe még nem is volt barátnőjük.
2012. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszi, hogy mindenki értelmesen válaszolt :) Ha legközelebb találkozunk, akkor kezdeményezek, aztán minden kiderül :)

pl megcsókolom és ha pofonvág, akkor egyértelműen nem kellek neki :D Na jó ez csak vicc volt :)

2012. máj. 23. 10:06
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:
Nekem az is megfordult a fejemben, hogy lehet rajtad kivul van valakije s meg nem igazan dontotte le kit valasszon. 6-7 randi utan igencsak furcsa ha nem csattan el egy csok... Oke, h nehezen oldodik de megis csak o a ferfi, ne vegyenek mar at minden szerepet a nok. Mi vagyunk mi herek?? :):):)
2012. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!