Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg igaz az, hogy valójába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy valójában a lányok választanak és mi fiúk hiába gürcölünk sosem lehet az enyénk az a lány, akinek nem jöttünk be már az elejétől kezdve, mondjuk a külsőnk miatt? Akkor az ilyen PUA technikák sem érnek semmit igaz?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 15:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
a volt barátomra egy évig csak haverként, barátként tekintettem. egy év után kerültem hozzá annyira közel érzelmileg, hogy észrevettem, hogy jé, nem is rossz pasi. a kapcsolatunk alatt nagyon jó pasinak találtam, most meg, hogy már vége van (tök békésen váltunk el), nem is értem, hogy tetszhetett nekem ez az ember. szóval nem feltétlen a külsőn van a legfőbb hangsúly.
2012. máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,fiú,vagy lány vagy-e,ha valakinek alapból nem jössz be,nem tart kicsit sem vonzónak,akkor ítélet napig gürcölhetsz,nem mész vele semmire!Ez a sok hülye technika,meg trükk meg egy baromság.
2012. máj. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igaz. A nő nagyon sok esetben az első pillanatban tudja, hogy le fog-e feküdni a pasival.


Egyébként sosem lesz az enyénk. De lehet a tiém.

2012. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
A nők gusztustalanok e téren, mikor már a 100. visszautasítást kapod és tudod hogy nem veled van a baj, akkor valami gyíkuk van a nőknek. Nekem ez nem tetszik, és ha véletlenül engem választana egy csaj akkor én visszautasítanám, én nem vagyok áru. 20/F Ha le akarok feküdni egy jó nővel fizetek magamnak egy prostit és kész.
2012. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bizony, az enyénk semmi sem lesz.
2012. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
súlyos tévedés! A nőknek nem lesz semmi, mert ha most nem is kell nekik a jó normális férfi, pár év múlva már ácsingóznak utánunk mikor a szuper pasijuk otthagyja őket két gyerekkel.
2012. máj. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Pontosan ez így van! Pua sz@rságok meg lehúzhatóak a wc-n
2012. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
jah, persze, ha minden nő visszautasít, akkor tuti a minden nőben van a hiba, nem pedig benned, azaz egy emberben? :D gratulálok, csöppet sem vagy egoista :D nézzél már magadban ember. ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. tuti, hogy benned van valami hiba, csak az egódtól nem látod. nem abban a másik 100 nőben, akik visszautasítanak.
2012. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

ma 16:50


Na és mi van azokkal a fiúkkal, akik helyesek és mégis visszautasítják őket a lányok, mert kedvesek, figyelmesek és lelépnek egy bunkó, nagyszájú, kötekedős alakkal inkább?


Élő példa, tudnék mesélni...

2012. máj. 23. 17:19
 10/24 anonim ***** válasza:
22%
16:50 es hazudik, igen is a nőkben van a hiba!!!
2012. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!