Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kerülhetnék közelebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnék közelebb a fiúhoz?

Figyelt kérdés
Nem állunk napi kapcsolatban, nincs meg a telefonszáma, nincs facebookja, de nekem tetszik, néha úgy érzem én is neki. Köszönő viszonyban vagyunk, hogyan találhatnék olyan helyzetet,hogyha szeretne,akkor kezdeményezzen valamit?

2012. máj. 23. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
kísérd haza, vagy a buszmegállóig, menj el vele fagyizni
2012. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy busszal jártok?
2012. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem :/ viszont amikor én megyek a megállóba, ő arra lakik, akkor egyszer mondom neki, hogy menjünk együtt, az jó?
2012. máj. 23. 20:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó ez igen...ha nem vagy teljesen közömbös harap rá! Ha nem akkor hagyd!
2012. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem vagyok teljesen közömbös? :)
2012. máj. 23. 20:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát magyarul ha leszarja a fejed amúgy akkor ne várj nagy beszélgetésekre sem sok mosolyra az út alatt...


Pl.ha tőlem valaki ezt kérdezi akit nem bírok,nem tetszik...(le se szarom) akkor nem fogom mondani h jujj de szuper persze menjünk! Remélem érted!

2012. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Csak nekünk volt közös barátunk és így jó párszor beszélgettünk, mostanra teljesen jóba vagyunk. Csak nálam pl. volt egy olyan gikszer, hogy a srácnak szintén nem volt facebookja és nem derült ki, hogy van barátnője (kollégista és a barátnője egy városban lakik vele). Szóval elég rendesen lesokkolt az egyik beszélgetésünk során a "barátnőmmel" szócska. Viszont mondta, hogy már esnek szét, mert ritkán találkoznak. Annyi a lényeg, hogy valahogy kommunikálj vele és már is jobb lesz a helyzet. :)
2012. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs facebookja:OOOOOOOOOOOOO
2012. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!