Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akik buliban szoktak ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik buliban szoktak ismerkedni. Ti utana tartjatok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Szombaton voltam egy buliban, ahol megismerkedtem egy sraccal. Amugy nem vagyok ilyen nagy pasizos, ez volt az elso alkalom.

Tehat egesz este tancoltunk, beszelgettunk, a vegen mar csokoloztunk is. Nagyon rendes volt, tenyleg bejott.

Megadta a nevet, en is neki, hogy majd bejeloljuk egymast Facebookon. Ugy beszeltuk meg, hogy lehet jovoheten talalkozunk.


Masnap megtalaltam, vissza is jelolt, viszont kb fel ora utan letorolt.:D Nem irt, meg semmi.

Igazabol lehet, h nem jottem be neki, de akkor szombat este sem?:D Pedig nem volt berugva.

Nem akarok neki irni, mert lehet zaklatasnak veszi, de akkoris.. ez azert bunkosag. Vagy nem?


Ti szoktatok dumalni egy hasonlo este utan? Talalkozni?


2012. máj. 23. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bulikban ismerkedésnek ez a hátránya.. általában nem lesz belölük komoly kapcsolat söt semmilyen kapcsolat. Nekem eddig max haveri kapcsolat jött össze ilyen bulik után vagy az se. Valószinü a srác me akart dönteni de nem jött neki össze és többet nem is akar emlékezni arra az estére mert az csak egy alkalom volt buliban semmi más
2012. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt olyan, hogy a buliban ismerkedés után is tartottuk a kapcsolatot...ez már 2 éve. de csak barátok vagyunk
2012. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző barátomat, akivel majdnem 2 évig voltunk együtt, egy kocsmában ismertem meg, mindketten részegek voltunk.

A jelenlegi barátomat szintén buliban ismertem meg, az ismerkedéskor egyikkel sem beszéltem 10 percnél többet. Persze én egy ilyen este rengeteg emberrel beszélek, szóval nálam sem jellemző, hogy így szereznék barátokat vagy ilyesmi.

Az viszont, hogy kitörölt... biztos nem volt részeg? Lehet már nem tetszettél neki, vagy nem emlékszik rád. Mindenesetre bunkóság.

2012. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat!

Nem hiszem, hogy csak "arra" kellettem volna neki, meg a taxihoz is elkisert, tenyleg nagyon rendes volt.

Utolso: koszi, hogy elmeselted. Orulok, hogy Neked bejott ez a dolog, tok jo. :)


Epp ez a furcsa, hogy tuti nem volt reszeg.. Ha meg nem tetszettem neki, akkor elozo este minek szivatott? Eloben is olyan vagyok, mint a kepeken.. nem ertem. Igazabol nem tulajdonitok neki nagy jelentoseget, csak azert ez megis eleg bunkosag..

2012. máj. 24. 00:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Régebben minden ilyen este alatt megismerkedtem egy sráccal, beszélgettünk, meghívtak valamire, hazakísértek, aztán soha nem lett belőle kapcsolat. Nem akartam, hogy az legyen belőle.

Bár nem mondják, nem is igazán mutatják, de főként azért érdeklődnek, mert le akarnak fektetni. Az egójukat is növeli, ha el tudnak csábítani egy-egy lányt. Jó sztorizgatni a haverokkal, de semmi más.


Az összes barátom ezt csinálta gimnáziumban.


Biztos tetszettél neki, de az is száz, hogy nem akar kapcsolatot. Ne írj neki, hiszen felesleges lenne. Lehet, hogy részéről bunkóság, de nem fog változtatni, valószínűleg minden bulin ezt csinálja. Fogd fel te is így, volt egy jó estéd.

2012. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!