Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves lány vagyok, komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok, komoly kapcsolatot szeretnék, valakinek van valami ötlete hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Társkeresőt már próbáltam nekem nem jött be.
2011. jan. 17. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Nekem még nem sikerült rájönnöm... Bulikba nem szeretek járni.
2011. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd jön. Valaki úgyis felfigyel rátok...
2011. jan. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van kedved képet küldeni?:)
2011. jan. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, csak sajnos sehol sem találni egy normálist lányt egy hosszabb távú komoly kapcsolatra..:s

16/f

2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazából én is így voltam nem tudtam elképzelni hol lehet normális pasikkal ismerkedni. 20 évesen még nem volt barátom pedig nagyon szerettem volna. Kipróbáltam a társkeresőt és hát érdekes tapasztalataim voltak nagyon sok bunkó volt és csak aki a szexre ment de másfél év után végre jött valaki aki tényleg olyan volt akit szerettem volna.1 évig voltam vele aztán szakítottunk. Megint regisztráltam és fél év után találtam olyat aki nagyon kedves szeret engem és a gondolkodásmódja is olyan amit mindig is szerettem volna:) Szóval persze vannak sokan akik nem felelnek meg , de csak ki kell várni és biztos találsz olyat akit te szeretnél. Nekem nagyon bejött a társkereső. 24L
2011. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:


a legváratlanabb helyeken lehet összeismerkedni valakivel.. csak magamat hoznám példának és a 3 exbarátnőmet..

1. barátnőm biciklivel elütött és eltört a lábam.. 4 hétig minden nap meglátogatott.. ápolt.. aztán mikor tudtam járni, elhívtam moziba, és ott ... //a többi titok


2. barátnőmhöz gépet mentem szerelni mikor megismerkedünk

aztán gyanusan sokszor romlott el a gépe..:P


3. barátnőmmel meg egy parókián ismerkedtem össze.. tartottuk utána a kapcsolatot és így jöttünk össze


szóval ezzel annyit akartam az értésedre hozni, h nem kell ahhoz társkereső h összegyere valakivel.. mert ezek nem 1-2 hetes kapcsolatok voltak.. több mint 1 évesek..

akár itt is összejöhetsz valakivel (ha gondolod dobj egy privit :D) 20/f

2011. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, te programozó vagy amúgy?:P
2011. jan. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem, szakmám szerint nem leszek az :D de tanultam programozást.. és gépszerelést is szivesen vállalok:D
2011. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Imre777 ***** válasza:
Na hol találtál?
2016. aug. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!