Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ragaszkodhat hozzánk az akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodhat hozzánk az akit interneten keresztül ismertünk meg?

Figyelt kérdés
De még nem találkoztunk. Hosszú ideje tartó mindennapos beszélgetések.

2012. máj. 24. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen, ha megkedvel. Én is voltam már hasonlóképp.
2012. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pont így vagyok most!
2012. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Igen, meglepő mennyire.
2012. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Már bocs, de egy nagy lócitromot. Te az illúzióképhez ragaszkodsz, amit kialakítottál róla. Interneten keresztül senkit sem ismerhetsz meg, mert ez nem egy élethelyzet.

Akkor fogsz majd ragaszkodni, ha együtt éltek át dolgokat, felismered a szépségeit, hibáit, hülye szokásait.

2012. máj. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen netes ismerősöm, vagy barátom, nem tudom hogy kellene ezt mondani. Mit értesz ragaszkodás alatt? Mert én nem szeretek úgy lenni, ha napokig nem beszélgetek vele.

Csak azt nem tudom, hogy mit keres ez a kérdés ebben a kategóriában...

2012. máj. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire biztosan ragaszkodik hozzád, mert akkor nem beszélne veled minden nap. Én azt tanácsolom, hogy ne folytasd tovább sokáig így ezt a beszélgetést, találkozz vele! Ha minden egyes témát kibeszéltek, egy idő után már nehéz lesz a találkozáskor témát találni.Azután bármennyire is kedveled a csajt/srácot, lehet hogy emiatt hátrálna meg.
2012. máj. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm így a neten, és ő nagyon ragaszkodik... épp hogy fellépek fbra, máris ott az üzenete, meg minden....
2012. máj. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem a facebook os ismerkedésről beszéllek csupán, hanem attól kicsit komolyabb verzió szerintem a skype mert ott látod hallod mindent és nem csak egy fotót nézek, és nem csak írunk. Nálunk a facebook csak üzenethagyásra használjuk ha nem tudjuk elérni a másikat telefonon sem.
2012. máj. 25. 08:33
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen nagyon is
2012. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!