Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismertem egy srácot, de nekem gyanús, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalon ismertem meg, fénykép nincs kitéve róla, de e-mailben küldött kettőt is, azt mondta hogy nagyjából másfél éves képek lehetnek, azóta nem változott semmit. Facebook-on megjelölt, egy olyan profillal, amin más a neve, és szintén nincs róla kirakva kép, és körülbelül 20 ismerőse van ott. Munkahelynek és minden adatnak más van megadva mint amit eddig mondott nekem. Rákérdeztem, azt mondta hogy nem hazudott, csak álnéven van fent. Mikor erre is rákérdeztem hogy miért, akkor poénnal elütötte a dolgot, hogy bújkál a nők elől.

Szerintetek mi legyen vele? Maga a figura nagyon szimpatikus, és ha tényleg az akinek leírja magát, akkor nagyon tetszene, de így nem merek még csak találkozni sem vele, valahogy bennem van a para, hogy ki tudja "miféle", eléggé kétkedő vagyok ilyen tekintetben.


2012. márc. 1. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
Nekem nem gyanús.
2012. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
Zűrös a pasi..
2012. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
Az a gyanús ami nem gyanús.
2012. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 lila nyuszi ***** válasza:

Nekem nem gyanús, de utálom az ilyen alapból bizalmatlankodó fickókat... Nem tudom mit várnék tőle ha úgy kezdi, hogy nem őszinte.

Írj rá egy másik adatlapról, msnről.

2012. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
90%
Webcam... Tali előtt érdemes.
2012. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos, hogy nem találkoznék vele. Ki tudja miféle ember lehet. Gondolj bele, ha már most ilyen és ha esetleg találkoznál vele, és talán össze is jönnétek, állandóan gyanakodnál mit csinálhat miközben nem vagy ott..
2012. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:

19:15:


Ezt kikérem magamnak!

2012. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:

sose tudnám, mikor mond igazat.

Írjál az egyik facés ismerősének, hogy ki is ő akkor, mert járnál vele-vagy nem.

Netes találkát én már mondtam le, mert a pasi nem küldött magáról képet és közölte, hogy majd ő megismer engem. Semmi kicsit is gyanúsba nem mentem bele.

2012. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:

Nem akarja hogy bárki is felismerhesse mert valszeg cikkinek tartja a társkeresőn való ismerkedést.

Szerintem^^

2012. márc. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
ÉN is ismertem meg ezen az oldalon egy srácot, nagyon jó volt vele beszélgetni, még el is indult bennem valami iránta, de ő még képet sem küldött, szóval én még a találkát sem erőltettem... lutri nagyon a netes ismerkedés, max akkor jó, ha mondjuk valamelyik közösségi oldalon ismerősöd ismerőséve ismerkedsz, szóval ha le tudod ellenőrizni :)
2012. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!