Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rencsácska18 kérdése:

Kinek milyen volt az első csók *-*?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen volt az első csók, hol történt, milyen környezetben történt, hely, stb... Válaszaitokat köszönöm! :)

#első csók #csók környezet
2012. máj. 25. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az első lánnyal volt, de ilyen nagyon kicsi koromban, mert ugye "anyuéktólláttuk".

Szóval azt nem számolom.. :)

A rendes meg olyan 15 évesen egy 18év körüli skinhead sráccal a HÉV megállóban :D

Nem volt romantikus.

Letámadt én meg fejbevertem reflexből hogy mit akar :\

De amúgy jól csókolt, 4 napig mind együtt voltunk :D

Most 21 éves vagyok és több eszem van.

2012. máj. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
05-25 19:01, nekem még sajnos nem történt meg :/ 14/L
2012. máj. 30. 15:16
 13/20 anonim válasza:

első szájrapuszi jó volt

első smárolás szar volt:D aztse tudtam mit kell csinálni xdddddd rágörcsöltem

2012. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 panini ***** válasza:
majd megjön a te embered is kérdezőőő.. mindennek eljön az ideje:D
2012. jún. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14 voltam, egy buliban történt, de emlékszem rá :D
2012. jún. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagyon hirtelen történt azt sem tudtam hogy mi van :)
2012. jún. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nagyon jó volt.. pár hete jártam a sráccal mikor elmentünk sétálni ketten egy tóparthoz. megeredt az eső, és elkezdtem fázni, mire magához húzott és megcsókolt. mindig is akartam esőben csókolózni, tudtam hogy jó érzés, de azt nem hogy ennyire.. azóta szinte minden hétvégén elmegyek oda a sráccal.. :) L/14
2012. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem az első ma volt. Megbeszéltük, hogy találkozunk 11-kor. Én kicsit hamarabb értem oda a megbeszélt helyre és leültem egy padra. Elbambultam és arra eszméltem föl, hogy valaki mellém ül. A barátom volt az. Megkérdezte, hogy hova szeretnék menni. Én mondtam, hogy menjünk egy helyre (egy szökőkút mellette padokkal). Ott voltunk egy darabig aztán mondtam, hogy "Hű, de rég voltam itt", mert oda jártam egy évig suliba. Mondta, hogy sétáljunk egy a suli felé. El is indultunk. Oda értünk és beszélgettünk úgy 5 percet és észrevettem, hogy a hajamba túr és közeledik felém. És akkor megcsókolt. Olyan volt, mint a dinnye. Nagyon jó érzés volt. Kb 3 percig csókolt megállás nélkül. Utánna leült egy padra és az ölébe ültetett. És ott csókolóztunk tovább.

Nem is nagyon beszélgettünk, csak nagyon kevés ideig. Ha eszeme jutott vakami, azt nem mondta el, hanem inkább csókoltam tovább. Nem akartunk leállni. Csak kb fel percekig álltunk le, hogy beszéljünk. Összesen 2-ig csókolóztunk. Szóval sokáig. És a végén már bele is szédültem egy kicsit.

Utánna azt mondta, hogy mennie kell. Mivel nagyon sietett nem kísér el a buszmegállóig. Így az aluljáróban bucsuztunk el.

Nagyon érzékien megcsókolt. És onnantól egész úton hazafelé csak a búcsúcsókra gondoltam.

2012. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14/L
2012. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Cs: Te olyan mázlsta vagy. Nem csoda, hogy a tesód vagyok.
2012. júl. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!