Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kit válasszak? Két fiú is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Két fiú is járni szeretne velem, mindkettő szerelmes belém, de én egyikbe sem vok szerelmes, viszont szívesen járnék az egyikkel. Az egyik az a "jó pasi típusú" a másik inkább az a "szívből szeretlek" fajta.

Figyelt kérdés
A jó pasi annyira cuki, hogy örülhetek neki, hogy szerelmes egyáltalán belém, mert tényleg tök jól néz ki, a másik, az kevésbé, viszont az olyanokat, tud mondani amitől teljesen elolvadok, és rajta is látszik, hogy irtóan szeret. Nah? Tipp, kit válasszak?

2012. máj. 25. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Önmagadat. Ekkora egóhoz nem kell társ.

Komolyra fordítva, ha ez kérdés tárgya lehet, akkor egyik sem az igazi.

24 L

2012. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"szívesen járnék az egyikkel" - divatból, vagy miért? Egyikkel se járj, ha nem vagy szerelmes, vagy nem érzel egy kicsivel is többet egy sima barátságnál irántuk! Ne kezdd már 14-15 (tipp) évesen összetörni a szívüket...
2012. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy szerelmes mi a búbánatnak járnál az egyikkel, ha utána mondjuk hót szerelmes lennél a másikba? vagy mit csinálsz vele, ha nem vagy szerelemes, elmentek moziba?, azt egy baráttal is lehet, akkor meg minek járni?
2012. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Én egyetértek az előző válaszolókkal teljes mértékben.

DE ha te is az a csajtípus vagy, mint a javarésze, hogy "csak úgy jár valakivel" akkor a jópasit válaszd, én nem bírom a nyáladzó pasikat.

2012. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erről kérdezd meg azt a kérdezőt, aki egyszerre több pasival van.
2012. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hogy tudnál megcsókolni egy fiút, ha nem vagy belé szerelmes és nem érzel többet? én ezt nem értem.

egyáltalán minek akarsz vele járni, ha nem is szereted úgy?

ha dísznek kell válaszd a jópasik. ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor a romantikusat. de a romantikusat inkább utasítsd vissza. nincs szüksége, hogy egy olyan romlott nőszemély mint te, kihasználja és darabokra tőrje a szívét és megkeserítse az életét...

2012. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orsi ne szórakozz velem, engem válassz! Az előbbi voltam szia.
2012. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!