Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az nagyon gonosz tett, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gonosz tett, ha egy lány, akire neten ráírok ismerkedési céllal a válasz üzenetben nem köszön és én emiatt már nem is akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Ennyi modor szerintem egy igazán tisztességes lányba manapság is szorulhatna nem gondoljátok? Vagy túl szigorú vagyok?

2012. máj. 25. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy szigorú, mostanság divat ez a "divatflegmaság". Ha ilyen van, nekem is elmegy a kedvem az egész nőszemélytől.
2012. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se várj túl sokat egy olyantól, aki még köszönni sem tud. Komoly dolgokra nem érdemes az a lány.
2012. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem kicsit megismerhetnéd jobban, de nem gonosz ha nem érdekel tovább.
2012. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem. akkor nem írsz neki vissza és kész.
2012. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Illik köszönni persze, de ha legalább ír valamit, akkor azért nem biztos hogy érdemes emiatt "lemondani" róla, tudod az az igazság hogy a haverjaival/ismerőseivel az ember nem igen szokott köszöngetni, csak akkor ha hirtelen nem jut eszébe hogy mit is akart írni vagy kérdezni :) és ez így beleszokott rögzülni az emberbe, és tudod amikor személyesen mész oda egy nőhöz és köszönsz neki és utána elmondod a mondókát :) kicsit furcsán is nézne ki ha utána a csaj azzal kezdené hogy szia, és nem azzal hogy mi is a pálya :) Tehát, hidd el vannak ennél sokkal kacifántosabb dolgok is, és hidd el hogy biztos neked is vannak olyan dolgaid amik meg lehet hogy másoknak nem tetszenének... ha egyáltalán nem írt volna vissza semmit, azon még én is nagyon kitudnék akadni, mert maximum 1 perc az egész, de hogy nem úgy kezdi hogy szia, akkor ennyi erővel azért is szakíthatna az ember a másikkal, ha véletlenül olyan kaját főz amit a párja nem szeret..... és hidd el, az hogy mennyire tisztességes egy lány, ez a lehető legkisebb dolog... és ha neked ennyitől tisztességtelen valaki, akkor mit szólsz azokhoz a lányokhoz, akik a fiúkat megszégyenítő szexkalandokban vesznek részt akárkikkel....

Én senkit nem ítélek el, ez mindenkinek a magándolga, de érted hogy mit mondok..... előrébb már ki is fejtettem, hogy mért sincs akkora jelentősége az hogy, lehagyja az elejéről a köszönést, az más amikor csak köszönni akarsz valakinek, és nem köszön vissza, de ha utána mondasz valami szöveget, úgy nincs semmi jelentősége, mert most ha bele gondolsz élőben is úgy van, ha köszönsz valakinek, akkor gyorsan vissza köszön (ha van ideje) de utána már élőben sem szokás köszöni miután az illető elmondta hogy mit akar, olyankor már csak, arról beszélnek amit az egyik fél elkezdett, szóval, emiatt tényleg nem érdemes leírni valakit... bocs ha kicsit hosszú voltam :)


22/f

2012. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én abszolút megértelek, engem is tudnak zavarni ilyen látszólag apróságok, de valójában ezekből nagyon is sok mindenre lehet következtetni.
2012. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetertek a 6.sal, kis dolognak tünik, de sok mindenre lehet belöle következtetni. En a helyedben irogatnek neki, de valszeg joval kevesebb lelkesedessel.
2012. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!