Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nagyobb esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyobb esélyem lenne tőlem idősebb nőknél?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, de elég aranyos, kisfiús kinézetem van az alkatom miatt főleg és jó ha max 17-18 évesnek kinézek.


De mivel a mai tini lányok annyira éretlenek és csak a divatb*zi páwáknak van esélye náluk vagy a bunkó, tahó állatt 25-35 ösöknek, így gondoltam nekem is más korosztályban kéne próbálkoznom. Mondjuk a tőlem pár évvel idősebb nőknél.


25-30-as nőknek vajon kellenék, ha már a tini lányok is elutasítanak a korom miatt, de a saját korombeliek meg az idősebb 30-as pasikra buknak, akkor nekem mégis milyen korú lányoknál kéne próbálkoznom? Kinek kelek én?



2012. máj. 25. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Képet!!!! 25/L :)))
2012. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt egy haverom régen, kövér volt azt tök magától lefogyott, atlétikus külsejű lett, na őrá csaptak le az idősebb lányok...
2012. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 21:32


Én már most is elég atlétikus alkat vagyok sajnos vagy nem! :D

2012. máj. 25. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora nyomorék vagy! A nők az idősebb, jó kiállású, igazi pasikra buknak! Nem a fiatal alulfejlett lúzerekre!

Kivétel a 35-45 korosztály. Ők azok akik bevállalnak már maguknál fiatalabbat is, de nekik is férfi kell!

Mégis mit kezdenél azokkal, akiket már 10-15-20 éve a tenyerükön hordoznak a jobbnál-jobb pasik?! Mit tudnál nyújtani nekik? Tudnál egyáltalán valamit is nyújtani?

Keress egy hasonló nyomorékot mint amilyen te is vagy, lehetőleg minél fiatalabbat, azok még elég naivak. Ja, hogy ezeknek a legalja csajoknak sem jössz be? Akkor mégis ki a fassznak kellenél?

2012. máj. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó. Te egy igazi g***fej vagy
2014. aug. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!