Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire kiábrándultam volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire kiábrándultam volna a mai lányokból, hogy már ismerkedni sincs kedvem és értelmét sem látom?

Figyelt kérdés

MInden nekem tetsző lány vagy foglalt vagy pedig egy jellemre elviselhetetlen beképzelt, egoista, bulizós ribizli.


Nem tudom miért nincs olyan lány, aki külsőre is egy vonzó nő, de belül is értékes egyéniséggel bír.


Így mostanság azt érzem, hogy boldogabb vagyok, ha nem kezdek ismerkedni lányokkal, hiszen már úgy érzem, ahogy elkezdünk levelezni vagy beszélgetni (attól függően, hogy neten vagy élőben történik a kezdeményezés), úgyis csak csalódni fogok benne vagy durván megbánt.


Olyanok ezek a lányok, mintha érzéketlen hercegnők lennének, akiket a fiúknak szolgálni kell és megalázkodni előttük és csak az nyer, aki a legjobban behódol a lánynak, illetve a legjobban néz ki külsőre.


Ők meg a többi szerencsétlen próbálkozót vérig sértik és teljesen leépítik az önbizalmát, önbecsülését.



2012. máj. 25. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nézd a megasztárt, abban vannak jó csajok
2012. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a pasikkal.Valószínű ez most egy ilyen időszak:/
2012. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így érzem maga. Már félek megismerkedni is valakivel, mert vagy barátság lesz belőle, vagy átver, és hülyének néz.

L

2012. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem a megfelelővel hoz össze a sors. Bár furcsa, hogy ezt írod, mert női szemmel pont a mai napon jöttem rá, hogy nincs már értékrend. Saját barátnőimben csalódok.. kihasználják a pasikat, drága órákat, kismotort stb-t vetetnek velük vagy nyaralásra vitetik magukat-mindez persze nekik semmibe se kerül-, van aki több vasat is tart a tűzben. És pont ma fogalmazódott meg bennem, hogy én ezeket nem tudnám csinálni. Szerintem ezt ugyanúgy visszafele is kellene adni valamilyen mértékben. Na de a lényeg.:) Ne add fel.. előbb-utóbb találsz majd a tömegben egy lányt, aki megérdemli, hogy szeresd.: ) fel a fejjel 19/L
2012. máj. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, kb. két-három visszautasításból vontad le ezt a bölcs következtetést. :)
2012. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Akárcsak a tesómat hallanám (lány) ... :P

Vajon miért van az, hogy rengeteg pasi és csaj mondja ugyanezt, közben simán meg lehetne oldani a gondot, ha összefésülnénk a tömeget.. :D

2012. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!