Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretek egy lányt, és szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, és szeretnék megváltozni, hogyan kellene belekezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon lusta vagyok,és infantilis, előfordul,hogy napok nem csinálok semmit, nem tudom,hogy ezt ki lehet e nőni,de érzem,hogy lassan rá kéne szánnom magam,hogy elkezdjek megváltozni.

Úgy látom a lányon,h kedvel,de ezt az életstílust amilyen nekem van nem nagyon tudja hova tenni,így sztem soha nem lesz a barátnőm,ha ekkora lusta dög vagyok. Ráadásul bunkó is vagyok,meg önző,és magamnak való,makacs,és így tovább...

Ő egy rendes lány,én meg egy link alak. Lehet,így is vonzódik hozzám,de hosszútávon semmiképp sem működne,pedig ő az első akivel hosszútávon is el tudom képzelni. Hogy vágjak bele,hogy megváltozzak. Hogy bizonyítsam be neki,hogy én is vagyok valaki?



2012. máj. 26. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Vonzódni fog, a lányoknak a semmirekelló, lusta állatok kellenek. :)


Tapasztalat!

2012. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel, hogy már tudod, hogy változni akarsz és tudod a hibáid tettél előre egy lépést a változás felé :)
2012. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen,vannak olyan lányok,akik vonzódnak hozzám,de nekem azok nem kellenek, volt pár ilyen futó kapcsolatom,de nem érdekelnek engem ezek a lányok.


Engem egyedül ez a rendes lány érdekel,ő pedig nem hinném,h vonzónak találná ezt a nihilista életstílust.

2012. máj. 26. 14:18
 4/7 A kérdező kommentje:

második:


de hogy változhatnék meg?

mert ez nem elég,h felismertem magamban a hibát,ennél több kell...

2012. máj. 26. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Megkérdethetem,hogy menny idős vagy,mert ùgy könyebb lenne tanácsot adni?.
2012. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én nem értem ezt az egészet!

Ha már tudod, hogy miben kell változnod, akkor miért nem léped meg? Főleg ha lenne miért/kiért.. Én csak azt látom, hogy csak ábrándozol a dologról/változásról de lusta meglépni.. pedig senki más nem tud változni helyetted, ha igazi-komoly kapcsolatot akarsz akkor bele kell vágnod.. :P Mert ha nem, hosszú távon egy normális nő sem fog elviselni.. és egyedül maradsz!

2012. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!