Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti, Férfiak? Érzelmek nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, Férfiak? Érzelmek nélkül születtetek?

Figyelt kérdés

Elmondom egy kedves kis történetem.

Ez pont a tegnapi nap történt.

Megismertem egy srácot, a neten.. :)(már bánom)

Elkezdtünk beszélgetni, mondta milyen jó lenne találkozni.

Nah jó benne voltam a taliba, és tegnap találkoztam is vele.

Minden jól indult, sokat beszélgettünk,belém beszélte hogy minden jó, és hogy lehetne folytatás... :)

Ennek nagyon örültem, hiszen ő is bejött nekem.:)

Másnap reggel, azaz ma rám írt , hogy hát még sem illünk egymáshoz, nem lesz ennek folytatása.

Kérdezem én, milyen dolog az hogy belebeszélitek a másikba hogy még lehet jövője a kapcsolatnak, aztán egyik napról a másikra, már nem akar találkozni többet.



2012. máj. 26. 18:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Vannak ilyen csávók. És akkor mi van? Pont hülyére akadtál. Ez van.
2012. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

hát ha bejött neked miért nem használtad ki az estét ?

megdugatod magad és kész.


Srác is azt gondolta lehet, hogy most este jót dugok, de

nem jött össze...ezért írt másnap.

2012. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Beviz Elek ***** válasza:

Hülyített. A lányok is csinálnak ilyet.

vagy szakított a csajával, másikat akart, de hirtelen kibékültek. A csajok is csinálnak ilyet.

Ezt sajnos benézted, de ezért nem a férfiak az érzelmetlen g.cik. Ő is az a sok közül. De nem mind!

A lányoknál is előfordul az ilyen. Nem az összes lány ilyen. Amelyik csinálja...

2012. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Kifogtál egy marhát, de hog yjön ide, hogy érzelmek nélkül születtünk? o.O


Szerintem több érzelem van bennem fiú létemre, mint sok mai tini fruskában sajnos.


Én is tudnék mit mesélni, de inkább nem égetem a női nemet.

2012. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2012. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Tudod, az a baj, hogy az ilyen hülyéket nem lehet kiszűrni.

Sokszor csalódtam már, és hasonló okok miatt.

És jöhettek azzal hogy az ember a saját hibáiból tanul.

Kérdezem én.

Ha az ember nem kapkod a lehetőségei után?

Akkor honnan tudja meg pl hogy a másik fél, igazán akar valamit?

Mire várjak akkor?

Ezért olyan nehéz ez.......

Bocsánat csak nagyon elvagyok keseredve...

2012. máj. 26. 18:51
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, hogy azért reagált így, mert másra számított, és ott-akkor azért beszélte beléd, mert nem merte egyenesen bevallani, nem akart megbántani, csak nem gondolt bele, hogy mikor elmondja később, azzal is meg fog...
2012. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érzelmek nélkül születünk.
2012. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom mint korábban valaki.

Az interneten amíg nem látjuk,ismerjük,halljuk a másikat teljesen más embert képzelünk el.Hiába írja le valaki hogy hosszú szőke haj,kék szem 50 kiló,én még másképp képzelem mint valójában kinéz a lány.Lehet,hogy a srác elképzelte hogy nézel ki.Elképzelte a hangodat,mindent.

Majd jött a személyes találka,és rájött,még véletlenül sem mozgattad meg a fantáziáját.Nem jöttél be neki,de illemből nem hagyott faképnél.Így továbbra is jó pofizott,és igyekezett olyanokat mondani amit hallani szerettél volna,vagy illett mondani.

Utána neten keresztül sokkal könnyebb búcsút inteni,mert megmenekülnek egy esetleges szemrehányó kifejezésektől.

Van ilyen.Nem csak nálunk a lányoknál is.

Én is jártam így.A neten összeismerkedtem egy szőke,kék szemű 50 kilós lánnyal.Elképzeltem.Találkoztunk,és nagyon nem jött be. Olyan semmilyen volt.Hiába volt szőke hajú,ha nem volt szép a haja.Hiába volt kék szemű amikor olyan vizeskék színe volt.Szinte zavart a tekintete.Hiába volt 50 kiló,csúnyán oszlott el,és olyan sovány lány benyomását keltette.Mint akit sosem ért a nap..De én sem mondtam neki,hogy "bocsi,de nem ilyenek képzeltelek el,Még a vékonyka hangod is irritál"

Kedves voltam,sétáltam vele,beszélgettünk amiről lehetett,és illedelmesen hazakísértem. Persze,hogy azt válaszoltam a kérdésére,hogy majd ráírok,majd hívom,és újra találkozunk..De nem. Én is később mondtam meg neki.


De ettől még nem vagyok érzéketlen.Sőt.Figyeltem arra, hogy ne bántsam meg egyből.


Amúgy én is jártam már így.Ez van.Senki sem tökéletes

23/F

2012. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
1 tali után semmilyen érzelemnek nem kellene lennie.Az illető csak szimplán egy barom, hogy 1 tali után neked ilyeneket modnott,aztán meg a szöges ellentété.Nem szabad hinni addig,amíg nem bizonyít az illető.Szóval minimum 4-5 tali,egymás környezetének megismerése ecetera,ecetera...
2012. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!